تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Farming Simulator 18 v1.4.0.6 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

1398/02/07 نسخه جدید اضافه شد.

در بازی Farming Simulator 18 یه یک کشاورز نمونه تبدیل شوید! در این بازی شما می توانید در یک دنیای بسیار بزرگ و آزاد به کاشت و پرورش گیاهان و محصولات متنوعی نظیر گل آفتاب گردان، گندم، ذرت و … بپردازید. همچنین می توانید از حیوانات مختلفی نظیر گاو و خوک نگهداری کنید. این محصولات بهشما این امکان را می دهند تا در بازار محلی و شهری رتبه خود را ارتقاء دهید و با فروش محصولات متنوع و کسب درآمد از طریق آنها به افزایش و بهبود کیفیت مزرعه خود کمک بسزایی کنید. در این بازی شما با دسته بسیار بزرگی از ماشین های کشاورزی روبرو هستید و می توانید از بیش از 50 خودرو مختلف استفاده کنید. این ماشین ها عموما از بهترین و معتبرترین برند های جهانی نظیر Challenger, Fendt, Massey Ferguson و Valtra طراحی شده اند و بیش از 30 عنوان مختلف در این بازی قابل مشاهده هستند. با کمک این ماشین ها می توانید محصولات متنوعی را بکارید و برداشت کنید. برای اولین بار در سری بازی های Farming Simulator می توانید گل آفتاب گردان نیز بکارید.

سایر توضیحات: بازی Farming Simulator 18 یک بازی بسیار جذاب در سبک شبیه ساز مزرعه داری است که شرکت GIANTS Software با استفاده از تجربه بسیار زیاد در زمینه طراحی بازی های شبیه سازی یکی از جدیدترین محصولات و عناوین خود را به شما پیشنهاد می دهد. این بازی از قدرت بسیار بالایی برخوردار است بطوریکه سعی شده تا کوچکترین جزئیات نیز پوشش داده شوند. این بازی برای پلتفرم های اندروید و iOS تولید و عرضه شده است.

دانلود Farming Simulator 18 جدید

ویژگی های اصلی بازی Farming Simulator 18:

 – گرافیک فوق العاده و بسیار عالی همراه با جزئیات فراوان

 – قابلیت کاشت و برداشت 6 نوع محصول متنوع نظیر گندم، ذرت، گل آفتاب گردان و . …

 – امکان پرورش و فروش خوک به منظر درآمدزایی برای مزرعه

 – امکان پرورش گاو به منظور فروش شیر و پوست

 – قابلیت فروش چوب و جنگلداری به منظور افزایش وسعت کار کشاورزی

 – وجود ماشین ها و تراکتور های متنوع مخصوص کارهای تخصصی

 – گیم پلی بسیار اعتیاد آور

 – و …

Farming Simulator 18

Farming Simulator 18 v1.4.0.6 for Android & iOS

Become a modern farmer in Farming Simulator 18! Immerse yourself in a huge open world and harvest many types of crops, take care of your livestock – cows, sheep, and pigs – take part in forestry, and sell your products on a dynamic market to expand your farm!
You have access to a huge selection of over 50 farming vehicles and machines, faithfully recreated from over 30 of the biggest names in the industry, including AGCO’s most respected brands: Challenger, Fendt, Massey Ferguson and Valtra. Drive and use brand new equipment and harvest sugar beet, potatoes, wheat, canola, corn, and for the first time sunflowers.
With a deep and powerful simulation experience, a vast open world and a wide fleet of vehicles including brand new machines, Farming Simulator 18 invites you aboard the most complete handheld farming simulation ever created!
Features of Farming Simulator 18 include:
• Use realistic tractors and trucks from some of the biggest agriculture machine makers
• Plant and harvest six different crops: Wheat, canola, corn, sugar beet, potatoes and sunflower
• Breed pigs and sell them for profit
• Feed your cows and sheep to produce and sell milk and wool
• New front loader attachments expand your options when transporting bales or wood
• Manage AI helpers for better results or let them drive your vehicles to a destination of your choice
• New 3D graphics show even more detail on your machinery and the southern US environment
• Harvest wood with dedicated machinery and sell the timber
• Play with friends in local multiplayer mode for WiFi and Bluetooth

لینک دانلود