تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Game of Thrones قسمت 1 تا 5 برای PS3

بازی Game of Thrones قسمت 1 تا 5 در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی معروف Telltale Games ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PS3 منتشر کرده است . بازی 6 قسمتی تاج و تخت پادشاهان بر اساس سریالی با همبن عنوان که توسط شرکت HBO پخش می شود ساخته شده است . در این بازی ما شاهد داستان House Forrester از خانواده ی وستروس شمالی می باشیم که وفادار به وینترفیل هستند .

خلاصه داستان : با شروع بازی ما شاهد حوادث و رویدادهای مربوط به 5 پادشاهی می باشیم که درگیر فتنه , وحشت , انتقام و کینه توزی هستند در حالی که هفت پادشاهی از یکدیگر جدا شده است . شما در نقش یکی از اعضای خانواده Forrester می باشید و سرنوشت این خانواده در گروی تصمیماتی می باشد که شما اتخاذ می کنید . تصمیمات و اقداماتی که انجام می دهید خط داستانی بازی را به کلی می تواند تغییر دهد . بازی Game of Thrones یکی از بازی های موفق این سبک بوده زیرا استودیوی سازنده ی آن عنواوین موفقی همانند The Walking Dead و The Wolf Among Us را در کارنامه ی خود دارد که برنده ی جوایز متعددی شده است . یکی از ویژگی های این بازی جذاب مواجه شدن شما با کارکترهای معروفی می باشد که آنها را در سریال هم دیده اید . گیم پلی بازی به همان سبک و سیاقی می باشد که Telltale در بازی های خود انجام می دهد و بر پایه یک چیز و آن هم تصمیم گیری ها تمرکز داشته است .

لیست عناوین بازی Game of Thrones قسمت 1 تا 5 :

1- Iron From Ice 2- The Lost Lords 3- The Sword in the Darkness 4- Sons of Winter 5- A Nest of Vipers

مشخصات بازی :

نام بازی : Game of Thronesنام بازی (فارسی) : بازی تاج و تخت پادشاهیپلتفرم : PS3زبان : انگلیسیسال انتشار : 2014شرکت سازنده : Telltale Gamesمنتشر کننده : Telltale Gamesسبک بازی : ماجراجویی

حجم فایل : 4.6 گیگابایت

آیدی بازی : BLES02215

لینک مرتبط : Wikipedia

لینک دانلود