تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Homeworld Deserts of Kharak برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1397/03/13 آپدیت 1.3 اضافه شد .

Homeworld Deserts of Kharak یک بازی استرتژیک می باشد که در تاریخ 26 ژانویه 2016 توسط استودیوی Blackbird Interactive ساخته شده است و توسط کمپانی صاحب نام Gearbox Software برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . داستان این بازی قبل از نسخه قبلی این بازی در جریان است و وقایعی که باعث شروع داستان قسمت اول این بازی استراتژیک بسیار زیبا شده است را برای شماروایط می کند . تمرکز این قسمت از این بازی بر روی استراتژیک گروهی بوده است و بازی به طوری طراحی شده است که تیم شما به صورت گروهی از قدرت بیشتری برخوردار است و شما باید با استفاده از تعداد بسیار زیاد نیروهای خود و قرار دادن آنها در مکان مناسب و درزمان مناسب جلوی سیل عظیم نیروهای دشمن را بگیرید .

Homeworld Deserts of Kharak - screen

سایر توضیحات : داستان این قسمت با پیدا شدن یک شعی مرموز در صحرای جنوبی آغاز می شود و گروهی ازمتخصصان برای بررسی این محل اعزام می شوند اما درادامه متوجه می شوند که این سفر اکتشافی دربردارنده یک خطر برای تمام انسان ها می باشد . در این قسمت سازنده ها سعی کرده اند تا پا را فراتر گذاشته و با اضافه کردن تعداد زیادی وسیله نقلیه و آیتم شگفت انگیز راه را برای خلاقیت بازیکنان باز کنند شما می توانید با سربازهای پیاده به جنگ دشمنان بروید و یا با استفاده از تانک به قلب استحکامات دشمن نفوذ کنید و حتی اگر این هم شما را راضی نمی کند می توانید با استفاده از نیروی هوایی قدرتمند خود دشمن را ازپای در اورید و قدرت خود را به رخ دوستان خود بکشید . یکی از نکاتی که باعث هرچه جذاب تر شدن بازی های استراتژیک برای طرفداران این سبک می باشد بزرگ بودن مپ های بازی می باشد و سازندگان خوش ذوق این بازی نیز که به خوبی به این امر واقف بوده اند دست به ساخت مپ های عظیم و باجزئیات بسیار بالا برای این بازی زده اند .

مشخصات بازی :نام بازی : Sol 0 Mars Colonizationپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Gearbox Softwareمنتشر کننده : Gearbox Softwareسبک بازی : استراتژیک , شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam
لینک دانلود