دانلود بازی اندروید و آیفون Into the Dead 2 v1.43.0

به روز رسانی :

1399/09/18 نسخه v1.43.0 اضافه شد.

Into the Dead 2

در بازی Into the Dead 2 به زمان زامبی ها سفر کنید و خانواده خود را نجات دهید زیرا تنها شمایید که جان سالم به درد برده اید. خودتان را با انواع مهمات و جنگ افزارهای قدرتمند مسلح کنید و هرآنچه از دستتان برمی آید برای نجات خود و خانواده تان انجام دهید. زامبی ها را مصدوم کنید، قلع و قم کنید و قتل عامشان کنید و هیچ چیز را باقی نگذارید! در جهانی که هیچ کس در امان نیست، شما چگونه می توانید زنده بمانید؟ بنابراین به روایتی تکامل یافته بپیوندید و پایان های چندگانه آن را تجربه کنید. بازی Into the Dead2 شامل هفت بخش جنگی و 60 صحنه متفاوت و صدها چالش مختلف می باشد. این بازی که دارای گیم پلی رنگارنگ و رنگی می باشد، نبردها و شلیک های بسیاری از سمت سنگرها، به قتل رساندن دسته ها به کمک ماشین آلات و یا ریسک رفتن به دنبال آنها با پای پیاده را هم به وجود آورده است. همچنین وجود محیط های متنوع، کشف مکان های مختلف از نواحی نفتی و پایگاه های نظامی تا اردوگاه ها و جوامع روستایی را تجربه کنید. به علاوه می توانید در مسیر خود برای پیروزی و شکست زامبی ها از سلاح های پیشرفته و پرقدرت که در اختیار دارید استفاده کنید. این بازی که نسخه دوم Into the Dead می باشد توانسته به مراتب موفقیت های بسیار بیشتری را کسب کند که محصولی از استودیوی PIKPOK می باشد و اکنون در اختیار شماست.

ویژگی های بازی Into the Dead 2 :

– افزایش قدرت زامبی ها در طول بازی

– حالت های ویژه که در بازی برای همه کاربران در نظر گرفته شده.

– سلاح ها و جنگ افزارهای متنوع

– دارای یک سگ باوفا و که به شما و خانواده تان وفادار است و باعث حفاظت در مقابل زامبی ها می شود.

نام: Into the Dead 2
حجم فایل: 45+1333 مگابایت
شرکت سازنده: PIKPOK
تاریخ انتشار: 2017
ورژن: v1.43.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید و ای او اس
سبک بازی: اکشن - زامبی کشی
مناسب برای گروه سنی: 18 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و ای او اس 7 به بالا

Into the Dead 2 - v1.43.0 + Data

Journey through the zombie apocalypse in a race to save your family. Arm yourself with an arsenal of powerful weapons and do whatever it takes to survive. Maim, mow down, and massacre the Dead - anything to keep moving! In a world where no one is safe, how far will you go to make it out alive?
Continue the nightmare with exclusive story events including a terrifying prequel to Night of the Living Dead and an expansion to the Ghostbusters universe.

لینک دانلود