تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Moribund v1.0.1 برای کامپیوتر

محور اصلی بازی Moribund مبارزات چند نفره ی محلی به صورت 2 تا 4 نفره استک ه در دنیایی پس از آخرالزمانی قرار داده شده است ، دوستان خود را دعوت کنید و حسابی با آن ها گلاویز شوید ، فقط در بازی نه دنیای واقعی ، شما و حد اکثر سه تن از دوستانتان بر روی یک کاناپه می نشینید و با 4 دسته در این دنیای پس از اخر الزمانی  با یکدیگر گلاویز می شوید این بازی تجربه ای شگفت انگیز و لحظاتی خوش را برای شما و دوستانتان پدید می آورد ،گیمپلی بازی بسیار سریع است و یاد گرفتنش کار ساده ای است اما مهارت پیدا کردن در آن سخت است دراین بازی دو – چهار نفر می توانند به صورت همزمان بازی کنند .

ســایــر تــوضــیــحــات : یک بازی مبارزه ای چند نفره که در دنیایی پس از آخرالزمانی قرار گرفته است ، این بازی دارای بخش تک نفره و چند نفره ی محلی است و از دسته پشتیبانی می کند ، هر بازیکن یک تفنگ با دو شیوه ی متفاوت شلیک دارد ، مد اول شلیک برای گیر انداختن دشمن استفاده می شود و مد دوم شلیک نیزه است ! این باعث می شود تا شما سعی کنید اول دشمنتان را به زانو در بیاورید و بعد آن را نابود کنید ، اگر بازیکن مقابل نتواند به موقع فرار کند مرگ او حتمی است ، این گیمپلی ساده به نظر می رسد ولی زمانی که چهار بازیکن ، تعدادی خطرات محیطی و یک سری Power Up به بازی اضافه شود همه چیز تغیر می کند و یک گیمپلی بسیار مهیج پدید می اید .این بازی 15 چالش شگفت انگیز برای بخش تک نفره دارد ، یک تنوع بسیار وسیع در بخش مراحل چند نفره ! این بازی 80 مرحله برای بخش چند نفره در نظر گرفته که دارای 8 نوع محیط گرافیکی  متفاوت خواهد بود ، بازی هشت کاراکتر دارد تا شما شخصیت و صداگذاری هرکدام را که بیش تر دوست داشتید انتخابش کنید مراحل بازی مکانیزم متفاوتی خواهند داشت تا شما احساس خستگی نکنید و اینکه این که در این مراحل مرگ های متفاوت و خنده آور  در نتظار شما خواهند بود .تمامی عناصر این بازی به گونه ای طراحی شده اند تا شما با دوستانتان به بازی کردن بپردازید ، چهار عددی جادویی است ! شما می توانید از دسته  استفاده کنید سازنده ی بازی سعی کرده از همه ی دسته های موجود پشتیبانی کند ، البته دو بازیکن به صورت همزمان می توانند از کیبورد استفاده کنند .حد اکثر ریزولوشن قابل پشتیبان 1080*1920 خواهد بود . در کنار بخش چند نفره 15 چالش برای بخش تک نفره نیز در نظر گرفته شده .

*قبل از دانلود حتما سیستم مورد نیاز بازی را مشاهده کنید*

Moribund - Sreen

مشخصات بازی Moribund :

سبک بازی :اکشن ،چند  نفره ، مستقلپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Trapticsمنتشر کننده : Trapticsلینک مرتبط : Steam

Moribund - v1.0.1

You are 4 friends. On a couch. You have 4 controllers. All you need is a post-apocalyptic excuse to duke it out. Only you never thought you’d love a fungi spewing gun that always leads to the same end result: glorious dismemberment. Moribund is a local multiplayer game that takes place in a post apocalyptic world where a highly aggressive fungus strain has devoured most of the life. The gameplay is fast paced and has an "easy to learn, hard to master" approach. Two to four players can play simultaneously.

لینک دانلود