تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Mystery of Fortune 2 v1.048 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

1396/12/16 نسخه جدید اضافه شد.

Mystery of Fortune 2 هشتمین اپیزود Fortune Chronicle  می باشد که یک بازی نقش آفرینی بسیار جذاب و زیبا است. در این بازی شما می باستی با ارتش خود زندان ها را کشف و کاوش کنید و تمام سعی خود را به کار ببندید تا لشکری مفیدتر و کارا تر تشکیل دهید. در این بازی شما ابتدا باید قبل از شروع نبرد تجهیزات خود را با استراتژی خاص خود بچینید و آماده نبرد شوید، سپس جنگ در زمان مشخص آغاز می شود و به طور خودکار انجام می گیرد. همچنین باید قبل از آغاز نبرد هوش مصنوعی نحوه نبرد را روی واحدهای خود پیاده کنید که این ویژگی در بازی battle macro نامیده می شود.

سایر مشخصات : از دیگر ویژگی های این بازی این است که شما باید با تعریف دستوراتی در استراتژی خود شرایط را به نیروهای خود توضیح دهید. به عنوان مثال “از توانایی خود در زمان مواجهه با دشمن هنگامی که در مسافت نزدیکی قرار گرفتند استفاده کنید” یا “زمانی که 50 درصد از توان خود را از دست دادید خود را بازآفرینی کنید” و دستوراتی که بنا به استراتژی مورد نظر خود لازم دارید. همچنین این بازی دارای سیستم تغییر کلاس بازی می باشد که توانایی ها و استراتژی های متنوع و مختلفی را ارائه می کند و در اختیار شما قرار می دهد. این بازی متفاوت محصولی از استودیوی Dotomchi Games Inc می باشد که می توانید شما هم به جمع هواداران این بازی زیبا بپیوندید.

دانلود بازی Mystery of Fortune 2

ویژگی های بازی Mystery of Fortune 2 :– دارای بیش از 35 هیولای مختلف و 25 واحد نظامی در دسترس– دارای سیستم نبرد وسیع که به نبردها کمک شایانی می کند– تجهیزات و ابزارهای بیشتر جهت مجهز کردن  خود– دارای مجموع 85 زندان در 14 منطقه مختلف که باید کشف شوند.– در زمان شروع نبرد شما می توانید نبرد خود را تماشا کنید!

 – با نبردهای سنجیده و قوی تمام نیروهای دشمن را نابود کنید تا امتیاز و طلا کسب کنید و سطح واحدهای خود را ارتقا بخشید!

Mystery of Fortune 2

لینک دانلود