دانلود بازی پابجی PUBG Steam Backup 28 March 2020

به روز رسانی :

1399/01/09 نسخه Steam Backup - آپدیت 9 فروردین 1399 اضافه شد.

PUBG یک بازی با ایده ای بسیار جذاب است که طبق نظرات کاربران ساخته شده است! بطوریکه شما باید برای زنده ماندن تلاش کنید. البته در نظر داشته باشید که در ابتدای بازی PUBG شما هیچ چیزی ندارید و باید سعی کنید تا مکان مهمات و چیزهای دیگر را پیدا کنید. در این بازی شما به صورت تیمی بازی خواهید کرد و دو تیم 8 نفره روبروی هم قرار هواهند گرفت تا در یک جزیره بسیار جالب اما ترسناک با یکدیگر به بازی بپردازند. فراموش نکنید که هوش و ذکاوت شما در استفاده صحیح از مهمات  می تواند شما را از این مهلکه نجات دهد.

سایر توضیحات: بازی PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS یا همان پابجی با استفاده از موتور Cry Engine 4 ساخته شده است و بسیاری از شما عناوین پیشینی را که توسط این موتور بازی سازی ساخته شده، بازی کرده اید. این موتور از جذابیت های خاصی برای بازی سازان برخوردار است بطوریکه می تواند آنها را در تحقق ایده هایشان به خوبی یاری کند. بازی PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS توسط شرکت PUBG برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آنلاین است و برای اجرای بازی باید اکانت Steam و سی دی کی بازی رو داشته باشید*

نام: PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS
شرکت سازنده: PUBG Corporation
نسخه: Steam Backup
آپدیت: 28 مارس 2020 ( 10 فروردین 1399 )
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - آنلاین
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 17 سال به بالا
منتشر کننده: PUBG Corporation
رمز فایل: www.download.ir

PUBG Steam Backup 28 March 2020

PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS is a battle royale shooter that pits 100 players against each other in a struggle for survival. Gather supplies and outwit your opponents to become the last person standing.
PLAYERUNKNOWN, aka Brendan Greene, is a pioneer of the battle royale genre and the creator of the battle royale game modes in the ARMA series and H1Z1: King of the Kill. At PUBG Corp., Greene is working with a veteran team of developers to make PUBG into the world's premiere battle royale experience.

لینک دانلود