تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر PUBG Steam Backup 22 may 2019

به روز رسانی :

1398/03/01 نسخه جدید اضافه شد .

PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS یک بازی ایده بسیار جذاب است که طبق نظرات کاربران ساخته شده است! بطوریکه شما باید برای زنده ماندن تلاش کنید. البته در نظر داشته باشید که در ابتدای بازی شما هیچ چیزی ندارید و باید سعی کنید تا مکان مهمات و چیزهای دیگر را پیدا کنید. در این بازی شما به صورت تیمی بازی خواهید کرد و دو تیم 8 نفره روبروی هم قرار هواهند گرفت تا در یک جزیره بسیار جالب اما ترسناک با یکدیگر به بازی بپردازند. فراموش نکنید که هوش و ذکاوت شما در استفاده صحیح از مهمات  می تواند شما را از این مهلکه نجات دهد.

سایر توضیحات: بازی PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS با استفاده از موتور Cry Engine 4 ساخته شده است و بسیاری از شما عناوین پیشینی را که توسط این موتور بازی سازی ساخته شده، بازی کرده اید. این موتور از جذابیت های خاصی برای بازی سازان برخوردار است بطوریکه می تواند آنها را در تحقق ایده هایشان به خوبی یاری کند. بازی PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS توسط شرکت PUBG برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آنلاین است و برای اجرای بازی باید اکانت Steam و سی دی کی بازی رو داشته باشید*

مشخصات بازی PUBG :

نام بازی : PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2017

شرکت سازنده : PUBG Corporation

منتشر کننده : PUBG Corporation

سبک بازی : اکشن – ماجرایی – آنلاین

نوع فایل : steam backup

لینک مرتبط : STEAM

PUBG Steam Backup 22 may 2019

PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS is a battle royale shooter that pits 100 players against each other in a struggle for survival. Gather supplies and outwit your opponents to become the last person standing.
PLAYERUNKNOWN, aka Brendan Greene, is a pioneer of the battle royale genre and the creator of the battle royale game modes in the ARMA series and H1Z1: King of the Kill. At PUBG Corp., Greene is working with a veteran team of developers to make PUBG into the world's premiere battle royale experience.

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
7 دی وی دی
35 هزار تومان
خرید پستی بازی PUBG Steam Backup 22 May 2019
خرید
لینک دانلود