تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی My Hero Academia v40009.2.29 برای اندروید

My Hero Academia

یک بازی پر از ماجراجویی های جذاب و همراه با عناصری از بازی های PRG که می توانید قهرمان و مسیر داستان را به انتخاب خود مشخص کنید . قهرمانان مختلفی در بازی وجود خواهد داشت که دارای قابلیت های جنگی متفاوتی می باشد و شما می توانید به نسبت استراتژی های بازی خود از میان آنها انتخاب کنید . شما باید با اشرار دشمنان وارد جنگ و نبرد های گرم شده و از قدرت های فراطبیعی خود در نبرد ها استفاده کنید ، در طول

بازی My Hero Academia

شما می توانید با برنده شدن در نبرد های بازی برای خود امتیاز و کارت های مختلفی به دست آورید که از میان آنها شخصیت های جدید جنگی و آیتم هایی برای ارتقاء قدرت های آن پیدا خواهد شد که می توانید سطح خود را افزایش دهید . نبرد های این بازی به صورت PVP یا رو در رو به صورت آنلاین می باشد که هیجان آن بسیار بالاتر خواهد رفت . بازی دارای گرافیکی 3 بعدی و بسیار با کیفیت می باشد که تمام فضاهای جذاب آن به صورت شبیه سازی شده با عناصر واقعی طراحی شده است که کاربر را به سرعت جذب بازی می کند .
نام: My Hero Academia
حجم فایل: 3.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Sony Pictures Television
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v40009.2.29
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

My Hero Academia - v40009.2.29

An action packed adventure in the world of My Hero Academia at your fingertips! Be the hero you always wanted to be from the hit anime, take powerful quirks into battle, and fight against villains alongside other players!

لینک دانلود