تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید الماس های جنگ Gems of War v5.2.5

Gems of War

یک بازی پازل برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما می توانید با جمع آوری تیمی از قهرمانان از سراسر قلعه نبرد تخته را شروع کنید . برای تسخیر قلمرو های جدید با ارتش قهرمانان خود به میدان نبرد بروید .

Gems of War

یکی از آن پروژه هایی است که با موفقیت از ترکیبی از پازل “سه پشت سر هم” و RPG استفاده می کند. با تشکیل زنجیره هایی از سه یا چند عنصر یکسان ، کاربر به قهرمان در انجام حملات به دشمن کمک می کند. هرچه ردیف بزرگتر باشد ، آسیب بیشتری به مخالفان وارد می شود ، بنابراین توصیه می شود زنجیرهای بلند تشکیل دهید. در اینجا پاداش های زیادی نیز وجود دارد که به شما کمک می کند دشمن را با کارایی حتی بیشتر شکست دهید. علاوه بر این ، گیمرها این فرصت را خواهند داشت تا با جوایز در رویدادهای هیجان انگیز روزانه شرکت کنند. این بازی کاملا به صورت آنلاین بوده و شما می توانید در نبرد های PVP یا رو در رو به صورت یک در مقابل یک یا همان دوئل شرکت کنید که بازی را بسیار چالشی خواهد کرد ، همینطور شما می توانید با تشکیل تیم به شکار حیوانات مختلفی در سراسر جهان بروید و در حین شکار های مختلف ماجراجویی های بسیاری را پشت سر بگذارید .
نام: Gems of War
حجم فایل: 54 مگابایت
شرکت سازنده: 505 Games Srl
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v5.2.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازل
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Gems of War - v5.2.5

Immerse yourself in a world of adventure as you collect heroes from across the realm and battle foes with the power of the puzzle board. Unlock new realms with kingdoms to conquer and hundreds of troops to collect.Join the war and start your journey to becoming a puzzle legend today!

لینک دانلود