دانلود بازی Ships of Battle Age of Pirates v1.79 برای اندروید + مود

به روز رسانی :

1396/12/11 نسخه جدید اضافه شد.

Ships of Battle Age of Pirates اکنون زمان آن رسیده تا به عنوان یک دزدریایی بی رحم دریا های آزاد را تسخیر کنید . در بازی Ships of Battle: Age of Pirates شما با کشتی های مختلفی وارد جنگ خواهید شد تا با جمع آوری طلا و غارت منابع مختلف به خطرناک ترین دزد دریایی کارائیپ تبدیل شوید . شما هم بعد از یک جنگ سرسخت جمع آوری غنیمت های با ارزش را تجربه کنید . یک دزدان دریایی واقعی فقط  برای غنیمت های با ارزش به سفر می پردازد , در عصر دزدان دریایی نقشه گنجینه های مختلفی را مشاهده خواهید کرد که برای جمع آوری آن ها بپردازید . قبل از شما کاپیتان Blackbeard تمانم تلاش خود را کرد تا تعدادی از ان ها را پیدا کند ولی موفق نشد پس حال نوبه شماست .

سایر توضیحات : برای جمع اوری گتج ها زیاد خوشحال نباشید زیرا غیر از شما دزدان دریایی دیگری نیز به دنبال این غنیمت هاست . پس باید از قلمرو و آب های خود دفاع کرده و تمام کشتی های رقیب را غرق کنید و قلمرو خود را گسترش دهید . این بازی یک سیستم آب و هوایی پویایی دارد که می تواند با طوفان و شرایط سرسخت جهنم را در این دنیا به شما نشان دهد . در داستان بازی در قرن هیجدهم میلادی حضور دارد که باید 13 مکان زیبا مانند کوبا , Nassau و … را کشف کنید . بادبان ها را اماده کرده و آماده سفر باشید .

دانلود Ships of Battle Age of Pirates جدید

ویژگی های بازی Ships of Battle Age of Pirates : – وجود 18 کشتی مرگبار دزدان دریایی برای سفر در سراسر آب های آزاد – جمع آوری 10 نقشه گنج و پیدا کردن غنیمت های ویژه – وجود  سیستم آب و هوای دینامیک و نبرد های سرسخت – امکان ارتقا و سفارشی سازی کشتی برای افزایش قدرت – کاوش 13 جزیره معروف کارائیب در عصر دزدان دریایی

Ships of Battle Age of Pirates

لینک دانلود