تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی STRIKERS1945 2 v1.4.3 – Andorid\iOS + Mod

STRIKERS 1945-2 اولین بازی تیراندازی افسانه ای است که در حالت چند نفره ارئه شده است و هیجانی تکرار نشدنی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. این بازی در ادامه سری بازی های کلاسیک تیراندازی به سبکی جدید با بازی بسیار ساده و سرگرم کننده که به صورت بی پایان می باشد، برای بازی در گوشی های تلفن همراه ارائه شده است. اگر شما از علاقمندان به سری بازی های جنگجویی و تیراندازی هستید بازی  Strikers 1945 یک انتخاب بسیار جذاب برای شما خواهد بود. کنترلرهای بسیار آسان و دوست داشتنی بازی باعث شده که حس بازی های قدیمی arcade را به کاربر القا کنند.

سایر مشخصات : Strikers 1945 یک بازی بسیار آسان می باشد که قابلیت شرکت و رقابت را برای تمام گروه های سنی فراهم می آورد. این بازی از بیش از 9 زبان مختلف سراسر جهان پشتیبانی می کند و با به روز رسانی های مرتب تمام نیاز های بازیکنان را در دسترس آن ها قرار میدهد. همچنین می توانید با لمس دکمه super shot یک عکس فوق العاده را ایجاد کنید و لذت ببرید! به علاوه با لمس دکمه bomb گلوله های دشمن را برای زمان مشخصی مسدود کرده و از دوستان خود برای کمک و شکست رقبای خود کمک بگیرید! این بازی که بیش از 50 میلیون کاربر در دنیا دارد محصولی از استودیوی mobirix می باشد که نشان از جذابیت و زیبایی بازی خواهد داشت.

دانلود بازی STRIKERS1945 2

ویژگی های بازی Strikers 1945 : – این بازی با ایجاد حالت چند نفره تعاملی رقابت با دوستان خود در سراسر جهان را فراهم می کند. – در Strikers 1945 چهار نفر به طور همزمان می توانند بازی کنند. – حالت تک نفره Strikers 1945 برای کسب تجربه بیشتر جهت شرکت در بازی های کلاسیک را فراهم می کند. – در دسترس بودن 6 نوع از جنگنده های معروف جنگ جهانی دوم برای طرفداران، به منظور ایجاد هیجان و لذت چند برابر. – قابلیت ارتقای دستاوردهای جنگی با رقابت و شکست حریفان در مراحل مختلف بازی.

STRIKERS 1945-2

لینک دانلود