دانلود بازی STRIKERS1945 2 v1.4.3 – Andorid\iOS + Mod

STRIKERS 1945-2 اولین بازی تیراندازی افسانه ای است که در حالت چند نفره ارئه شده است و هیجانی تکرار نشدنی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. این بازی در ادامه سری بازی های کلاسیک تیراندازی به سبکی جدید با بازی بسیار ساده و سرگرم کننده که به صورت بی پایان می باشد، برای بازی در گوشی های تلفن همراه ارائه شده است. اگر شما از علاقمندان به سری بازی های جنگجویی و تیراندازی هستید بازی  Strikers 1945 یک انتخاب بسیار جذاب برای شما خواهد بود. کنترلرهای بسیار آسان و دوست داشتنی بازی باعث شده که حس بازی های قدیمی arcade را به کاربر القا کنند.

سایر مشخصات : Strikers 1945 یک بازی بسیار آسان می باشد که قابلیت شرکت و رقابت را برای تمام گروه های سنی فراهم می آورد. این بازی از بیش از 9 زبان مختلف سراسر جهان پشتیبانی می کند و با به روز رسانی های مرتب تمام نیاز های بازیکنان را در دسترس آن ها قرار میدهد. همچنین می توانید با لمس دکمه super shot یک عکس فوق العاده را ایجاد کنید و لذت ببرید! به علاوه با لمس دکمه bomb گلوله های دشمن را برای زمان مشخصی مسدود کرده و از دوستان خود برای کمک و شکست رقبای خود کمک بگیرید! این بازی که بیش از 50 میلیون کاربر در دنیا دارد محصولی از استودیوی mobirix می باشد که نشان از جذابیت و زیبایی بازی خواهد داشت.

دانلود بازی STRIKERS1945 2

ویژگی های بازی Strikers 1945 :– این بازی با ایجاد حالت چند نفره تعاملی رقابت با دوستان خود در سراسر جهان را فراهم می کند.– در Strikers 1945 چهار نفر به طور همزمان می توانند بازی کنند.– حالت تک نفره Strikers 1945 برای کسب تجربه بیشتر جهت شرکت در بازی های کلاسیک را فراهم می کند.– در دسترس بودن 6 نوع از جنگنده های معروف جنگ جهانی دوم برای طرفداران، به منظور ایجاد هیجان و لذت چند برابر.– قابلیت ارتقای دستاوردهای جنگی با رقابت و شکست حریفان در مراحل مختلف بازی.

STRIKERS 1945-2

لینک دانلود