تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Tom Clancy’s The Division 2 Uplay Backup – Open Beta

به روز رسانی :

1397/12/11 گیم پلی جدید بازی اضافه شد .
در قسمت اول بازی، یک بیماری که در کشور پخش شد، و باعث سقوط ایالات متحده در پنج روز شد . شما یکی از اعضای گروه Strategic Homeland Division ) SHD ) هستید که برای کوتاه تر شدن نام، به آن ها The Division ( یگان ) می گویند . وظیفه این گروه مبارزه با آن بیماری است . گروه دیویژن ( Division ) به دستور مستقیم رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا تاسیس شده است و اعضای این گروه باید هر کاری که می توانند انجام دهند تا با دشمنان مقابله کنند و مردم را نجات دهند . حال در نسخه دوم این بازی کشور درحال سقوط و فروپاشی است و شما در شهر واشنگتن دی سی باید با دشمنان مقابله کنید . این بازی به صورت آنلاین است و شما موقع بازی کردن، با هوش مصنوعی بازی و بعضی وقت ها با بازیکنان واقعی از کشور های مختلف رو به رو می شوید . در این نسخه از بازی شاهد افزایش گرافیک و محتویات بازی خواهیم بود . پایان جدیدی برای بازی نیز توسط استودیو Massive Entertainment درحال ساخت است . چالش های جدید، مد های جدید، روش های جدید بازی کردن و … از ویژگی هایی هستند که به بازی اضافه شده است . هنگامی که به لول 30 برسید، می توانید از بین چند تخصص، یکی از آن ها را انتخاب کنید . هر تخصص یک اسحله منحصر به فرد و مهارت های جانبی جدیدی را باز می کند . بازی Tom Clancy’s The Division 2 یک بازی آنلاین چند نفره ، اکشن سوم شخص است که توسط استودیو  Massive Entertainment طراحی و ساخته شده است و قرار است توسط کمپانی Ubisoft در تاریخ 15 مارس 2019 برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و Microsoft Windows منتشر شود .

* گیم پلی بازی را می توانید از بخش دانلود، دریافت نمایید *

Tom Clancys The Division 2 - Screen

 مشخصات بازی Tom Clancy’s The Division 2 :سبک بازی : اکشن – نقش آفرینی – ماجراجویی – جهان بازپلتفرم : Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox Oneزبان : انگلیسیتاریخ انتشار : 15 مارس 2019استودیو سازنده : Massive Entertainmentمنتشر کننده : Ubisoftنوع فایل : –لینک مرتبط : Steamسایت بازی : Tom Clancy’s The Division 2

تریلر رسمی بازی Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy's The Division 2 - Open Beta

Played from a third-person perspective, the game takes place in Washington D.C. 7 months after its predecessor, in which a civil war between survivors and villainous bands of marauders breaks out. In the game, players can cooperate with each other to complete objectives. The game will also feature raids, which can be completed by up to 8 players.


Tom Clancy’s The Division 2 is an online action-shooter RPG experience, where exploration and player progression are essential.
Save a country on the brink of collapse as you explore an open, dynamic, and hostile world in Washington, DC.
Fight together with your friends in online co-op or against others in competitive PvP.

لینک دانلود