دانلود بازی اندروید و ای او اس Space Wolf v1.4.4

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/06/31 نسخه v1.4.4 اضافه شد .

Space Wolf ، فرزندان روس را در طول مبارزات سرسخت رهبری کرده و آن ها را در نهایت به دشمنان وحشی Chainsword دندان برسانید . همانطور که شما سوگند خورده اید تا دشمنان را از بین ببرید , دشمنان نیز یعنی ناوگان هرج مرج فضایی برای شکار شما سوگند خورده اند . در این بازی گیم پلی ترکیبی منحصر به فرد استراتژیک به صورت  نوبتی و بازی های کلکسوینی کارت در انتظار شما خواهد بود تا از این جو خاص لذت ببرید . در چنین موقعیت هایی می توانید یک شکست را به پیروزی کامل تبدیل کنید که بستگی به انتخاب کارت های شما در میدان جنگ بستگی دارد پس در تصمیم گیری های خود دقیق بوده و برنامه ریزی شده حرکت کنید . در سیاره Kanak و جهانی خشنی که توسط نیرو های هرج مرج اداره می شود تنها یک رهبر کاربلد و حیله گری می تواند نیرو های خود را به پیروزی برساند . چه نوع نیرو های بزرگی در جنگل های سرسبز و زمین های آتشفشانی و جهنمی این سرزمین ها خفته است ؟ حال اگر از دوست داران سری بازی های Warhammer 40,000 و همچنین سبک استراتژیک هستید بازی را نصب کرده و در طول کمپین بازی از این ماجرای زیبا لذت ببرید .

ویژگی های بازی  Warhammer 40,000 Space Wolf :– دارای کمپین حماسی در محیط های خصمانه سیاره ای دور– مبارزه با خائنان متعصب و مرگبار که خدایان هرج و مرج را خدمت می کنند– انتخاب قهرمان اصلی خود در هر ماموریت برای اجرای بهترین سبک ، استراتژی و تاکتیک– بالا بردن سطح خود برای باز کردن آیتم های متعدد– هدایت نیرو های خود در جنگ های سه بعدی با شکوه– صدها سلاح و توانایی های مختلف مکانیک– تنظیم عرشه ها به تناسب استراتژی و تاکتیک های منحصر به فرد خود
نام: Space Wolf
حجم فایل: 61 مگابایت
شرکت سازنده: HeroCraft Ltd
تاریخ انتشار: December 11, 2017
ورژن: v1.4.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: APK
پلتفرم: اندروید و آیفون
سبک بازی: استراتژی - اکشن
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر - ای او اس 7 و بالاتر

Space Wolf - v1.4.4

Lead the Sons of Russ into battle and slash your way through hordes of ferocious enemies with Boltgun fire and Chainsword teeth. Write your own saga in the annals of the Space Wolves Chapter as you hunt your sworn enemies – the Chaos Space Marines.

لینک دانلود