تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی X-Plane Flight Simulator v11.4.2 اندروید و ios

به روز رسانی :

1399/07/22 نسخه v11.4.2 اضافه شد.

X-Plane Flight Simulator

یکی از بهترین و زیبا ترین بازی های شبیه ساز پرواز است که توسط یک تیم تحقیقانی برای پلتفرم های مختلف نظیر اندروید، iOS، مکینتاش ،ویندوز و حتی لینوکس تهیه و تولید شده است. این بازی جزو دقیق ترین بازی های شبیه ساز پرواز است که سناریو های مختلفی نظیر مراحل چند نفره، مراحل با هدف خاص، مراحل جنگی، امداد رسانی و حتی آموزش خلبانی را در بر میگیرد. در بازی های شبیه ساز معمولا تولید کننده ها سعی دارند تا گرافیک بازی را بسیار شبیه نمونه ی واقعی طراحی کنند. کابین خلبان این بازی به صورت 3بعدی طراحی شده است و گیمرها پس از نصب این بازی به این مسئله اعتراف کرده اند که این کابین بسیار شبیه هواپیماهای واقعی است.

بازی X-Plane 10 Flight Simulator

توسط شرکت و مرکز تحقیقاتی Laminar Research تهیه و عرضه شده است. این بازی به دلیل کیفیت گرافیکی آن و همچنین شباهت بسیار زیاد آن با هواپیماهای واقعی و چالش های مختلف آنها به سرعت میان گیمرها مورد استقبال قرار گرفت. در این بازی بیش از 24 مرحله ی مختلف و بیش از 9 مرحله آموزشی برای آموزش مقدمات خلبانی نظیر، فرود و اوج گیری، هدف زنی، هلیکوپتر و … وجود دارد که می تواند ساعت ها شما را به چالش بکشد. گرافیک بازی صرفا محدود به هواپیماها نمی شود و در این بازی شاهد فرودگاه های مختلف، شهرهای بزرگ و 3بعدی و همچنین ساختمان های مختلف در فرودگاه و … هستیم.
نام: X-Plane Flight Simulator
حجم فایل: 17 + 646 مگابایت
شرکت سازنده: Laminar Research
ورژن: v11.4.2
فرمت فایل: apk-zip
سبک بازی: شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا و آی او اس 11.0 به بالا

X-Plane Flight Simulator v11.4.2 for Android & iOS

Come experience why real pilots fly X-Plane.


It starts with the flight model—the same flight model used in our FAA-certified desktop simulator—that’s complete enough to model the flex in your wings & the tilt in your landing gear.
لینک دانلود