تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی X-Plane 10 Flight Simulator v10.6.1 برای اندروید و iOS

به روز رسانی :

1396/05/29 نسخه جدید اضافه شد.

آیا برای خلبان شدن آماده هستید؟ بازی X-Plane 10 Flight Simulator یکی از بهترین و زیبا ترین بازی های شبیه ساز پرواز است که توسط یک تیم تحقیقانی برای پلتفرم های مختلف نظیر اندروید، iOS، مکینتاش ،ویندوز و حتی لینوکس تهیه و تولید شده است. این بازی جزو دقیق ترین بازی های شبیه ساز پرواز است که سناریو های مختلفی نظیر مراحل چند نفره، مراحل با هدف خاص، مراحل جنگی، امداد رسانی و حتی آموزش خلبانی را در بر میگیرد. در بازی های شبیه ساز معمولا تولید کننده ها سعی داردن تا گرافیک بازی را بسیار شبیه نمونه ی واقعی طراحی کنند. کابین خلبان این بازی به صورت 3بعدی طراحی شده است و گیمرها پس از نصب این بازی به این مسئله اعتراف کرده اند که این کابین بسیار شبیه هواپیماهای واقعی است.

سایر توضیحات: بازی X-Plane 10 Flight Simulator توسط شرکت و مرکز تحقیقاتی Laminar Research تهیه و عرضه شده است. این بازی به دلیل کیفیت گرافیکی آن و همچنین شباهت بسیار زیاد آن با هواپیماهای واقعی و چالش های مختلف آنها به سرعت میان گیمرها مورد استقبال قرار گرفت. در این بازی بیش از 24 مرحله ی مختلف و بیش از 9 مرحله آموزشی برای آموزش مقدمات خلبانی نظیر، فرود و اوج گیری، هدف زنی، هلیکوپتر و … وجود دارد که می تواند ساعت ها شما را به چالش بکشد. گرافیک بازی صرفا محدود به هواپیماها نمی شود و در این بازی شاهد فرودگاه های مختلف، شهرهای بزرگ و 3بعدی و همچنین ساختمان های مختلف در فرودگاه و … هستیم.

دانلود X-Plane 10 Flight Simulator جدید

ویژگی های اصلی بازی:

وجود انواع مختلف هواپیما و جت نظیر:F-22 Raptor – Airbus A320 Airliner – Boeing B747-400 Jumbo Jet – Boeing B777-200ER Airliner –  Bombardier CRJ200 Regional Jet -10 Thunderbolt II (“Warthog”) – F-4 Phantom II – Beechcraft Baron B58 – Beechcraft King Air C90B – Piper PA-18 Super Cub – Piaggio P.180 Avanti – Sikorsky S76 helicopter

گرافیک بسیار زیبا و مشابه نمونه های واقعی

آب و هوای مختلف و متغیر

انواع مختلف مراحل نظیر: مراحل چند نفره، مراحل با هدف خاص، مراحل جنگی، امداد رسانی و حتی آموزش خلبانی

و …

X-Plane 10 Flight Simulator

لینک دانلود