تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Converting Pixels to Vectors in Illustrator

Converting Pixels to Vectors in Illustrator ، فیلم آموزشی تبدیل پیکسل به بردارها در ایلیستریتور می باشد که توسط شرکت Digital Tutors تهیه و منتشر گردیده است تا علاقمندان به این نرم افزار بتوانند از آن استفاده نمایند . در این فیلم آموزشی به چگونگی انجام این تکنیک با استفاده از Illustrator خواهند پرداخت تا بتوانید در طراحی های خود از این تکنیک استفاده نمایید . Eddie Russell که مدرس فیلم آموزشی Converting Pixels to Vectors in Illustrator می باشد در ابتدا به بیان مقدمه ای بر روند آموزش در این دوره خواهد پرداخت و سپس در ادامه مباحثی از قبیل آشنایی و چگونگی اجرار و کاوش یک تصویر ، چگونگی روشن کردن یک عکس در نقاشی در ایلیستریتور ، تمیز کردن خطوط اضافی مداد و تبدیل آن به برداز ، چگونگی تبدیل متن و آرم به بردار ، تبدیل یک عکس ساده ی شطرنجی به بردار برای چاپ رنگی و بسیاری موارد دیگر را که در انجام این تکنیک به شما کمک خواهد نمود آموزش خواهد داد تا شما را بطور کامل با چگونگی انجام آن آشنا نماید . همچنین پروژه ی تمرینی موجود در این در این مجموعه این امکان را به شما می دهد تا همزمان با دیدن فیلم آموزشی Converting Pixels to Vectors in Illustrator بتوانید تمامی موارد مطرح شده را بصورت عملی نیز انجام دهید .

Converting Pixels to Vectors in Illustrator
Converting Pixels to Vectors in Illustrator
مباحث این دوره ی آموزشی :

01. Introduction and project overview 02. Implementing and exploring Image Trace 03. Turning a photo into a painting 04. Cleaning up a pencil sketch and converting it to vector 05. Converting text and logos to vector 06. Simplifying a raster image to vectors for spot color printing 07. Saving presets and expanding tracing results

مشخصات دیگر فیلم آموزشی Converting Pixels to Vectors in Illustrator :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Digital Tutors– مدرس : Eddie Russell– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 1 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– نرم افزار مورد نیاز : Illustrator CS6– تاریخ انتشار : 08-04-2013– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : flv– زیرنویس فارسی : ندارد برای درخواست فیلم های آموزشی به اینجا مراجعه کنید . 
لینک دانلود