دانلود فیلم آموزشی Designing Database Solutions for SQL Server 2016

زمانیکه شما قصد ساختن یک پایگاه داده با استفاده از SQL Server 2016 را دارید و همچنین قرار است این پایگاه داده در یک شرکت مورد استفاده قرار بگیرد بدون شک نکاتی بسیار پیشرفته وجود دارند که باید پیش از اقدام برای ساخت، از آنها آگاهی یابید. Adam Wilbert در دوره آموزشی Designing Database Solutions for SQL Server 2016 نکاتی برای ساخت یک پایگاه داده بسیار خوب را به شما آموزش می دهد که با استفاده از آنها شانس موفقیت تیم شما بیشتر خواهد شد. در این دوره او نکاتی در رابطه با آماده سازی سرور برای مصرف بهینه، استفاده از استراتژی های پشتیبان گیری برای کاهش تاثیر خرابی ها و نیز بهبود موارد امنیتی مختلف برای تعیین میزان دسترسی کاربران را مورد پوشش قرار می دهد. همچنین در این دوره او به شما روش هایی برای بهبود کارایی پایگاه داده را می آموزد که همین مسئله می تواند به بهبود روند کارسیستم در آینده کمک بسزایی کند. با استفاده از دوره آموزشی Designing Database Solutions for SQL Server 2016 شما می توانید خود را برای آزمون Microsoft Certified Solutions Expert: Data Platform – Designing Database Solutions for SQL Server آماده کنید.

سایر توضیحات: دوره آموزشی Designing Database Solutions for SQL Server 2016 توسط شرکت بسیار معروف و سرشناس Lynda تهیه و تولید شده است و مدرس این دوره نیز آقای Adam Wilbert است که خود پروژه های متعددی را در شرکت های مختلف پست سر گذاشته است. او سعی دارد تا در این دوره به شما مفاهیم اصلی ساخت یک پایگاه داده کارامد و پر سرعت را آموزش دهد به طوریکه از این پایگاه داده بتوان برای یک مدت طولانی استفاده کرد و در این مدت با خرابی آن مواجه نشویم.

Designing Database Solutions

مشخصات فیلم آموزشی Designing Database Solutions for SQL Server 2016 :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Adam Wilbert– پروژه تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 3 ساعت و 15 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد سرفصل های فیلم آموزشی Designing Database Solutions for SQL Server 2016 :– Building a database structure – Identifying backup and recovery solutions – Designing a database and table design – Setting up security – Creating automated maintenance plans – Troubleshooting and optimizing – Maintaining high availability – Planning a disaster recovery solution

Designing Database Solutions for SQL Server 2016

لینک دانلود