تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Drawing and Painting in Illustrator

Drawing and Painting in Illustrator ، فیلم آموزشی چگونگی طراحی و نقاشی در ایلیستریتور می باشد که برای علاقمندان به این نرم افزار تهیه و منتشر گردیده است . این فیلم آموزشی که توسط شرکت Digital Tutors ساخته شده به بیان چگونگی بکارگیری از Illustrator برای اینگونه طراحی ها خواهد پرداخت تا شما را با چگونگی انجام آن آشنا نماید . Alex Hernandez که مدرس فیلم آموزشی Drawing and Painting in Illustrator می باشد با مقدمه ای بر روند آموزش در این دوره کار خود را آغاز می کند و در ادامه به آموزش مباحثی مانند آشنایی و چگونگی کار با قلم مو ها در ایلیستریتور ، معرفی و نحوه ی استفاده از قلموی لکه ، چگونگی کار با ابزار Pencil  در نرم افزار ایلیستریتور ، چگونگی استفاده از ابزار عرض و عرض پروفایل ، آشنایی و چگونگی ایجاد یک الگوی براش سفارشی و بسیاری موارد دیگر خواهد پرداخت تا بتوانید با استفاده از این دوره براحتی به اینگونه طراحی ها بپردازید و از کار با این نرم افزار محبوب و قدرتمند لذت ببرید . همچنین پروژه ی تمرینی موجود در این دوره این امکان را به شما می دهد تا همزمان با دیدن فیلم آموزشی Drawing and Painting in Illustrator تمامی موارد مورد بحث را بصورت عملی نیز انجام دهید .

 
Drawing and Painting in Illustrator
Drawing and Painting in Illustrator
مباحث این دوره ی آموزشی :

01. Introduction and course overview 02. Getting familiar with the Paintbrush tool 03. Using the blob brush 04. Getting familiar with the Pencil tool 05. Using the width tool and width profiles 06. Creating a custom pattern brush

مشخصات دیگر فیلم آموزشی Drawing and Painting in Illustrator :
– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Digital Tutors– مدرس : Alex Hernandez– مدت زمان آموزش : 44 دقیقه و 59 ثانیه– پروژه تمرینی : دارد– نرم افزار مورد نیاز : Illustrator CC 2014– تاریخ انتشار : 11-01-2015– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : mp4– زیرنویس فارسی : ندارد برای درخواست فیلم های آموزشی به فروم سایت مراجعه کنید .
لینک دانلود