تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Getting Started in 3DEqualizer

Getting Started in 3DEqualizer ، فیلم آموزشی آغاز کار در نرم افزار 3D اکولایزر می باشد که برای علاقمندان به این نرم افزار تهیه و منتشر گردیده است . این فیلم آموزشی که توسط شرکت Digital Tutors ساخته شده به بیان چگونگی بکارگیری از 3DEqualizer برای اینگونه طراحی ها خواهد پرداخت تا شما را با چگونگی انجام آن آشنا نماید . Michael Raphaelovich که مدرس فیلم آموزشی Getting Started in 3DEqualizer می باشد با مقدمه ای بر روند آموزش در این دوره کار خود را آغاز می کند و در ادامه به آموزش مباحثی مانند آشنایی و چگونگی استفاده از رابط کاربر گرافیکی ، چگونگی واردات فیلم برای شروع پروژه ، چگونگی پیگیری فیلم ، آشنایی و استفاده از عکس فاصله کانونی متغییر ، آشنایی و استفاده از ردیابی خودکار در 3Dequalizer ، چگونگی استفاده از هندسه 3D در 3Dequalizer و بسیاری موارد دیگر خواهد پرداخت تا بتوانید با استفاده از این دوره براحتی از این نرم افزار برای کار ها ، ویرایش و خلق جلوه های ویژه در فیلم های خود استفاده نمایید . همچنین پروژه ی تمرینی موجود در این دوره این امکان را به شما می دهد تا همزمان با دیدن فیلم آموزشی Getting Started in 3DEqualizer تمامی موارد مورد بحث را بصورت عملی نیز انجام دهید .

Getting Started in 3DEqualizer
Getting Started in 3DEqualizer
مباحث این دوره ی آموزشی :

01. Introduction and project overview 02. Graphic user interface 03. Importing the footage to start tracking 04. Tracking the footage 05. Creating / solving the 3D camera 06. Using 3D geometry within 3Dequalizer 07. Nodal pan shots 08. Automatic tracking in 3Dequalizer 09. Variable focal length shots

مشخصات دیگر فیلم آموزشی Getting Started in 3DEqualizer :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Digital Tutors– مدرس : Michael Raphaelovich– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 18 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– نرم افزار مورد نیاز : 3DEqualizer – Maya– تاریخ انتشار : 21-06-2015– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : mp4– زیرنویس فارسی : ندارد برای درخواست فیلم های آموزشی به فروم سایت مراجعه کنید .
لینک دانلود