دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود فیلم آموزشی Linux for Absolute Beginners

Linux for Absolute Beginners

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Udemy و به زبان انگلیسی میباشد . این دوره با دستورات اساسی شروع می شود و با پیشرفت در دستورات پیشرفته تر شروع می شود . _ لینوکس را روی سیستم خود نصب کنید . _ با استفاده از رابط خط فرمان احساس راحتی کنید . _ توسعه یکپارچه یک محیط را تنظیم کنید . _ GitHub را نصب کنید و یک مخزن را تنظیم کنید . _ با استفاده از Meteor.js یک برنامه وب توسعه دهید . _ مدیریت کاربران بر روی سیستم لینوکس . _ به عنوان مدیر سیستم لینوکس شروع کنید! الزامات دوره Linux for Absolute Beginners: _ برای شروع این دوره هیچ تجربه و مهارت قبلی لازم نیست . شرح

دوره Linux for Absolute Beginners

: آیا می خواهید در زمینه IT کار پیدا کنید؟ آیا می خواهید یک مدیر سیستم لینوکس شوید ، اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ در این دوره ما با پوشش دادن به اصول اولیه استفاده از سیستم عامل لینوکس شروع خواهیم کرد و به سمت سیستم پیشرفته و مهارت های شبکه سازی لازم برای تبدیل شدن به یک مدیر لینوکس حرکت خواهیم کرد! ما در این دوره موضوعات زیر را پوشش خواهیم داد: _ نصب لینوکس . _ استفاده از خط فرمان . _ ابزارهای توسعه از جمله انتخاب IDE . _ راه اندازی GitHub . _ پروژه وب  Meteor.js . _ مدیریت کاربر . _ مدیریت شبکه . این دوره برای چه کسی است: _ دانشجویانی که مایل به استفاده از لینوکس هستند . _ دانشجویان علاقمند به یادگیری توسعه وب . _ دانشجویانی که مایلند به عنوان مدیر سیستم لینوکس کار کنند .
نام: Linux for Absolute Beginners
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2019
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 7 ساعت و 22 دقیقه
منتشر کننده: Udemy
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *