تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی تکنیک های آهنگسازی Lynda Audio Recording Techniques با زیرنویس فارسی

استودیو محل تولید موسیقی و ضبط صدا است . هر استودیو شامل دستگاه دیجی، صافی صدا، میکروفن، اکو و غیره است . دیوار استودیو با فیبر پوشیده می‌شود تا صدا در آن نپیچد و کیفیت آن بالا رود . معمولاً استودیوها را در زیر زمین می‌سازند تا صدای آن دیگران را آزار ندهد. Studio در زبان‌های اروپایی معنی گسترده‌ای دارد و انواع گوناگون هنرکده‌ها و تسهیلات تولیدی هنری اطلاق می‌گردد. این واژه در یکی از معانی خود یعنی استودیوی ضبط رسیده است. یکی از شغل های پر درآمد داشتن یک استودیو برای آهنگسازی, صدابرداری و خوانندگی می باشد . در این رشته شما با استفاده از ابزارها و وسایل موجود در استودیو می توانید به صدابرداری بپردازید با با استفاده از تمامی ابزارهای موجود موزیک مورد نظر را تهیه کرده و صدای خواننده را ضبط و بر روی موزیک قرار دهید .

سایر توضیحات : داشتن یک استودیو و کار با آن به راحتی نیست و برای یادگیری خلاقانه و آهنگسازی دقیق و حرفه ای به یک آموزش پیشرفته نیاز دارید . به همین دلیل ما برای همه شما کاربران فیلم آموزش تکنیک های صدابرداری, خوانندگی و آهنگسازی را آماده کرده ایم تا شما به راحتی بتوانید بدون نیاز به شخص یا اشخاصی کلیه عوامل مربوط به آهنگسازی و اصول صدابرداری را آموزش ببینید . فیلم آموزشی Lynda Audio Recording Techniques توسط یکی از بهترین مدرسین بنام Bobby Owsinski طراحی شده و همکنون کمپانی مشهور لیندا این مجموعه را برای عموم عرضه کرد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش تکنیک های صدابرداری، آهنگ سازی و خوانندگی لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Lynda Audio Recording Techniques : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Lynda – مدرس : Bobby Owsinski – پروژه تمرینی : دارد – مدت زمان آموزش : 5 ساعت و 17 دقیقه – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 960×540 – فرمت فایل : Avi – زیرنویس انگلیسی : ندارد – زیرنویس فارسی : دارد   سرفصل های فیلم آموزشی Lynda Audio Recording Techniques : – آموزش کار با میکروفون – آموزش ضبط صدا – آموزش جاگذاری خوب میکروفون – معرفی این مجموعه – مانیتور کردن – آموزش ضبط ساز ها – آموزش ضبط به صورت استریو – مرحله ضبط کردن – آموزش تنظیم میکروفون Rough    

Lynda Audio Recording Techniques

لینک دانلود