تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم فروشنده با 3 کیفیت

رعنا و عماد یک زوج جوان می باشند که در حال اجرای یک تئاتر به نام مرگ فروشنده نوشته ی آرتور میلر می باشند . محل زندگی آنها به علت نشت زمین قابل سکونت نبوده و به ناچار مجبور به ترک محل زندگی خود می شوند . آنها با اصرار یکی از دوستان خود به نام به خانه ای اسباب کشی می کنند . خانه ی جدیدی که آنها در آن زندگی می کنند قبلا متعلق به یک زن بدنام به نام آهو بوده است . ابتدا همه چیز به حالت عادی پیش می رود تا اینکه یکسری وقایع ناخواسته برای آنها اتفاق می افتد . فیلم فروشنده به طور کلی نقدهای مثبتی چه در ایران و چه در دنیا دریافت کرد و در یکی از سایت های معتبر به نام اینیوایر جز 100 فیلم مورد انتظار سال 2016 معرفی گردید . این فیلم در کشور آمریکا تحت نام The Salesman و در فرانسه تحت نام Le Client منتشر گردید .

دانلود فیلم فروشنده

دانلود فیلم فروشنده دانلود فیلم فروشنده

سایر توضیحات : فیلم سینمایی فروشنده در ژانر درام , تریلر می باشد که توسط اصغر فرهادی کارگردانی و نویسندگی شده است . او که قرار بود کار جدید خود را در اسپانیا آغاز کند تصمیم گرفت در یک برهه ی زمانی در ایران مشغول به ساخت این فیلم شود . در ابتدا قرار بود نام این فیلم ” برسد به دست آهو ” باشد ولی بعدها به علت آنکه نام این فیلم تناسب بیشتری با موضوع فیلم داشت به فروشنده تغییر پیدا کرد . این فیلم توانست در سه روز اول فروشی بالغ بر 1 میلیارد داشته باشد و تنها در اولین روز اکران خود فروش 250 میلیون تومانی را تجربه کرد . سرانجام این فیلم توانست رکورد پر فروش ترین فیلم تاریخ سینما را که پیش از این برای فیلم محمد (ص) ساخت مجید مجیدی بود را بشکند .

مشخصات فیلم سینمایی فروشنده :

– ژانر : درام – تریلر– کارگردان : اصغر فرهادی– نویسنده : اصغر فرهادی– استودیوی سازنده : Arte France Cinéma– محصول کشور : ایران – فرانسه– تاریخ انتشار : 20 دی 1395– مدت زمان : 125 دقیقه– زبان پخش : فارسی– کیفیت نمایش : 480p & 720p & 1080p– فرمت فایل : MKV– سایت مرتبط : IMDB
لینک دانلود