تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند 1986 Secrets Of The Titanic اسراری از تایتانیک

رابرت بالارد و تیم تحقیقاتی وی تصمیم می گیرند تا بقایای کشتی تایتانیک را پیدا کنند . این کشتی در اقیانوس اطلس واقع شده است و در عمق 1.2 مایلی در دریا غرق شده است . کشتی تایتانیک در سال 1912 همراه با 1500 نفر از مسافرین و خدمه کشتی در اقیانوس اطلس غرق شد . کارشناسان علت غرق شدن این کشتی را برخورد با کوه یخ معرفی کردند . تیم مستند سلز شبکه نشنال یکی از بهترین مستندهای خود را در مورد کشتی تایتانیک تولید کرده است تقریبا پس از ساخت این مستند بود که نام این کشتی شگفت انگیز بر روی زبانها افتاد و فیلمسازان دیگر تصمیم به ساخت فیلم و مستند درمورد این کشتی گرفتند .

دانلود فیلم مستند 1986 Secrets Of The Titanic اسراری از تایتانیک

سایر توضیحات : مستند Secrets Of The Titanic 1986 در بین سال های 1985 , 1986 و 1987 فیلم برداری و ساخته شده است . این مستند توسط شبکه قدرتمند National Geographic Society ساخته شده است . Martin Sheen به عنوان روایت کننده ی آن حضور داشته و Nicolas Noxon نویسندگی و تهیه کنندگی آن را بر عهده داشته است . بسیاری عکس های تاریخی از این مستند در دسترس بوده که کمک زیادی به ساخت آن داشته است . در این مستند نه تنها به موضوع خرابی کشتی بلکه به داستان انسان ها و تئوری های مختلفی غرق شدن پرداخته شده است . شما می توانید این فیلم را در ادامه از سایت دریافت نمایید .

دانلود فیلم مستند 1986 Secrets Of The Titanic اسراری از تایتانیک

درباره مستند National Geographic Secrets of the Titanic :– کارگردانان : Bob Ballard – Graham Hurley – Nicolas Noxon– نویسنده : Nicolas Noxon– بازیگران : Bob Ballard – Martin Sheen – John Jacob Astor – Margaret Brown – Charles Herbert  – E.J. Smith – E.J. Smith– تهیه کنند گان : Dennis B. Kane – Teresa Koenig – Nicolas Noxon– موسیقی : Craig Safan– فیلمبرداری : Lee Mander– تدوین : George Stamer– جلوه های ویژه : Jay Riddle– سال تولید : 1986– کیفیت فیلم : MKV 480 P– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : نداردلینک IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Secrets Of The Titanic 1986

لینک دانلود