تبلیغات
تبلیغات

دانلود مجموعه کامل آموزش شینیون و میکاپ برای مبتدی ها و حرفه ای ها

– قسمت Expressionism :در این قسمت به آموزش کوتاهی مو به همراه رنگ کردن می باشد که به صورت کامل توسط اساتید بین المللی آموزش داده میشود که مد های روز دنیا را در قالب کوتاهی و رنگ آمیزی آموزش میدهد به عناوین این مجموعه میتوان به حالت سایه ، خرد کردن مو ، قطره اشک یک دست ، جدایی و دسته بندی مو می باشدتصاویری از پخش آموزش Expressionism :Expressionism-1-www.download.ir Expressionism-2-www.download.ir– قسمت Classic Cut2 :

hair-classic-www.download.ir

مجموعه در نظر گرفته شده آموزش کوتاهی مو زنانه و مردانه به روش کلاسیک و با کیفیت بالا می باشد . در این مجموعه که شامل 200 دقیقه آموزش کوتاهی مو می باشد توسط اساتید کمپانی تونی و گای تدریس داده میشود . در DVD های ارائه شده 14 تکنیک سنتی را همراه با تکنیک های روز آموزش داده که شامل : کوتاهی قد ، درجه بندی ، لایه بندی می باشد . کوتاهی قسمت مو مردانه شامل طبقه بندی و روش های قیچی با شانه برای ایجاد مدل های مو می باشد . در DVD 1 که مختص به کوتاهی مو بخش زنانه میشود شامل طبقه بندی دقیق مو ، لایه عمودی ، لایه گرد ، لایه طبقه بندی شده ، کوتاهی موقتی ، لایه بندی موقتی ، می باشد . مجموعه در نظر گرفته شده به زبان روسی می باشد اما به دلیل افزایش کیفیت و کار عملی بودن آن زبان مورد نظر بر روی فهم یادگیری تاثیر به سزایی ندارد .تصاویری از پخش آموزش کوتاهی مو کلاسیک :2 1 – قسمت ABC Cutting Hair The Sassoon Way :

ABC.Cutting.Hair.DVD-cover.www.download.ir

در قسمت در نظر گرفته شده آموزش کوتاهی مدل های مو را به صورت مدل های روز آموزش می دهد که در دی وی دی آموزشی روش های خط انداختن در مو را به طور کامل شرح میدهد آموزش شامل : درجه بندی ، خط انداختن ، خط انداختن با درجه بندی ، خط انداختن به صورت لایه لایه ، خط انداختن در جهت حاشیه ، درجه بندی با خط انداختن ، لایه لایه کردن ، لایه کردن با درجه بندی ، درجه بندی کردن با خط انداختن می باشد . آموزش ارائه شده یک آموزش حرفه ای و به صورت بین المللی  که توسط اساتید حرفه ای می باشد .تصاویری از پخش آموزش کوتاهی ABC Cutting Hair The Sassoon Way :ABC.Cutting.Hair.DVD-1-www.download.ir ABC.Cutting.Hair.DVD-2-www.download.ir – قسمت Synchronise :

TONI.GUY.Synchronise-www.download.ir

در مجموعه Synchronise آموزش کوتاه کردن مو و رنگ کردن مو با توجه به کوتاهی مو را خواهید آموخت که در دو بخش می باشد این مجموعه دارای 6 مدل کوتاه کردن موی زنانه و 2 مدل مو مردانه به همراه رنگ کردن می باشد که توسط کمپانی قدرتمند تونی و گای توسط اساتید بین المللی ارائه شده است . مدت زمان آموزش 180 دقیقه می باشد.تصاویری از پخش آموزشSynchronise-1-www.download.ir Synchronise-2-www.download.ir – قسمت CreativeLive – Working with Hair and Makeup :

CreativeLive-–-Working-with-Hair-and-Makeup-www.download.ir

مجموعه در نظر گرفته شده به عنوان آموزش چهره شناسی برای آرایش و نحوه میکاپ کردن صورت را به طور کامل آموز میدهد . یا استفاده از داوران بین المللی میتوانید تمام قواعد و اصول آرایشگری را فرا بگیرید . استاد این مجموعه سیمونا می باشد که به مدت 8 سال استاد آرایشگری می باشد .تصاویری از پخش آموزش Working with Hair and Makeup :CreativeLive-–-Working-with-Hair-and-Makeup-1-www.download.ir CreativeLive-–-Working-with-Hair-and-Makeup-2-www.download.ir     این مجموعه آموزشی را می توانید از فروشگاه دانلود فارسی خریداری کرده و پس از دریافت آن درب منزل و یا محل کارتان در هر نقطه از کشور وجه آن را به مامور پست پرداخت نمایید .دانلود مجموعه کامل آموزش شینیون و میکاپ برای مبتدی ها و حرفه ای ها با لینک مستقیم از دانلود فارسی 
لینک دانلود