تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار LibreOffice v6.2.3 – Win/Mac

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/01نسخه جدید LibreOffice v6.2.3 اضافه شد.
نرم افزار LibreOffice نرم افزاری آزاد و متن باز می باشد که توسط موسسه متندات آزاد طراحی شده و توسعه داده می شود . نرم افزار LibreOffice در سال 2010 بر اساس نسخه ای از یک برنامه ی متن باز به نام “اپن آفیس” ساخته شد . نرم افزار LibreOffice شامل برنامه هایی برای نوشتن مطلب، ایجاد طرح های گرافیکی و جداول، تهیه ی آمار از روی مطالب، ساخت اسلاید شو و … می باشد . نرم افزار LibreOffice در محیط های ویندوز، مکینتاش و لینوکس قابل نصب است . LibreOffice در واقع نمونه ای متن باز از نرم افزار Microsoft Office می باشد . همچنین نرم افزار LibreOffice با نرم افزار های اداری دیگر مانند Microsoft Office سازگاری دارد . کاربران به راحتی می توانند فایل های با فرمت Microsoft Office را به راحتی با این نرم افزار باز و ویرایش کنند و با فرمت های دیگر و یا فرمت های مایکروسافت ذخیره سازی کنند . در سال 2013 نرم افزار LibreOffice بیش از 25 میلیون بار دانلود شد. 

دانلود نرم افزار آفیس حرفه ای LibreOffice

امکانات نرم افزار LibreOffice :– برنامه Writer برنامه ی پردازشگر لغات است که درون بسته نرم افزاری LibreOffice وجود دارد . این نرم افزار مشابه برنامه Word می باشد . با استفاده از این نرم افزار می توانید به نوشتن یک متن، ویرایش آن و … بپردازید.– برنامه Calc نرم افزاری برای محاسبه اعداد است که مشابه برنامه Excell است . این برنامه در تحلیل اطلاعات و دسته بندی و نمایش آنها کمک می کند.– برنامه Impress مشابه برنامه PowerPoint است . که روشی ساده و سریع در ایجاد اسلاید برای پرزنتیشن می باشد.– برنامه Draw مشابه برنامه Visio است که امکان ساخت دیاگرام از اطلاعات را به شما می دهد .– برنامه Base برنامه ی پایگاه داده برای LibreOffice Siute– برنامه Math نرم افزاری برای ایجاد و محاسبه ی فرمول های ریاضی

LibreOffice

LibreOffice v6.2.3 - Win/Mac

LibreOffice - a powerful office suite. Translated into more than 30 languages. LibreOffice is free and is open source, so you can free to download, use and learn LibreOffice. LibreOffice free for private and for educational or commercial use. It can be used without any licensing fees to your family, friends, colleagues, students, employees, and so on.

لینک دانلود