دانلود نرم افزار Audials One Platinum v2020.2.14.0 – Win

به روز رسانی :

1398/12/06نسخه v2020.2.14.0 اضافه شد.

Audials One

نرم افزاری برای جستجو و دانلود فایل در اینترنت میباشد. با استفاده از Audials One قادر خواهید بود تا کلیه خدمات پخش را برای موسیقی ، کتابهای صوتی ، فیلم ها و نمایش های تلویزیونی مشاهده نموده و هرکدام را که می خواهید دانلود کنید. همچنین می توانید همه فایل های رسانه ای را برای پخش در همه دستگاه ها تبدیل کنید. Audials One میتواند موسیقی را در Spotify ، YouTube ، Amazon Music ، Deezer ، Soundcloud ، Apple Music و سایر سرویس های موسیقی پخش کند. با استفاده از Audials One می توانید فایل های MP3 خود را بصورت رایگان و با کیفیت عالی دریافت کنید. بوسیله Audials One شما میتوانید نام خواننده مورد نظر خود را در

نرم افزار Audials One

وارد کنید تا نرم افزار با استفاده از پایگاه داده قدرتمند فایل های مورد نظر شما را در صورت موجود بودن برای شما به صورت مستقیم جمع آوری کند و شما بتوانید به راحتی آن ها را دانلود کنید.
نام: Audials One
حجم فایل: 145 مگابایت
شرکت سازنده: Audials
ورژن: v2020.2.5.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Audials One Platinum v2020.2.14.0 - Win

Audials One 2019 - Find and record music. Record all streaming services for music, audiobooks, movies, and TV shows. Convert all media for all devices.Audials captures music from Spotify, YouTube, Amazon Music, Deezer, Soundcloud, Apple Music and all other legal streaming sources. Get your MP3 files free of charge and in top quality for your music library. For ShiChuang, Android and iOS.

لینک دانلود