تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار 3DQuickPress v6.2.9 – Win

3DQuickPress یک افزونه SOLIDWORKS برای طراحی پیشرونده می باشد. با یک مدل جامد 3D از بخش، نوار 3D را می توان به سرعت و به آسانی ایجاد کرد، و همچنین به طور واضح در سراسر گروه کار با استفاده از طراحی رایگان SOLIDWORKS eDrawings®، قبل از جزئیات بیشتر بدون زمان هدر رفته است. Powerful Unfold، یک فن آوری شناسایی ویژگی، می تواند بخشی از قطعات داخلی فلز SOLIDWORKS® را برای داده های وارد شده اداره کند و یک پایگاه دانش برای کمک هزینه طراحی را کاهش و سرعت مورد نیاز طراحی را فراهم کند. ویژگی های شکل می تواند زمان با ارزش را از طرح های مرگ نجات دهد و کارهای بیشتری را برای بهره وری طراحی انجام دهند. طراحی تسمه متحرک در سالیدورک امروزه جزو کارهای پرطرفداری شده است که روز به روز بر تعداد کاربران و به طبع نیز بر تعداد نرم افزار های موجود برای انجام آن افزوده می شود. 3DQuickPress یک نرم افزار قویی و کاربردی که در رده نرم افزار های طراحی تسمه متحرک در سالیدورک قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه طراحی تسمه متحرک در سالیدورک است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های طراحی تسمه متحرک در سالیدورک امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار 3DQuickPress را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی تسمه متحرک در سالیدورک است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار 3DQuickPress با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی تسمه متحرک در سالیدورک همراهی خواهد کرد. نرم افزار 3DQuickPress تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند.

www.download.ir App 3DQuickPress center

ویژگی های نرم افزار 3DQuickPress :– سادگی کار با نرم افزار– طراحی آسان فلنج (flange)– ارائه کتابخانه ای از کامپوننت های استاندارد– ابزارهای اسکچ برای ایجاد حفره ها و درج ها– پانچ خودکار و واردکردن خودکار قطعات بر روی نوار– طراحی و جایگذاری دقیق کامپوننت های استریپ-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی تسمه متحرک در سالیدورک– نرم افزار کاربردی طراحی تسمه متحرک در سالیدورک-انجام طراحی تسمه متحرک در سالیدورک با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار 3DQuickPress  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   3DQuickPressنوع نرم افزار :  ابزار طراحی تسمه متحرک در سالیدورکنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

3DQuickPress

3DQuickPress v6.2.9

3DQuickPress is a SOLIDWORKS® add-on for progressive die design. With a 3D solid model of the part, a 3D strip can be created quickly and easily, and also be communicated clearly throughout the work group using the free SOLIDWORKS eDrawings® viewer before further detailing of the die without time wasted. Powerful Unfold, a feature recognition technology, can handle native SOLIDWORKS® sheet metal parts for imported data, and provide a knowledge base for spring back and bend allowance. Form features can save valuable time from die designs and give them more design productivity tasks.

لینک دانلود