تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار بررسی و امنیت اکانت های آنلاین Abelssoft HackCheck 2021 v3.05.20

به روز رسانی :

1400/03/09 نسخه Abelssoft HackCheck 2021 v3.05.20 اضافه شد.

Abelssoft HackCheck

این نرم افزار حساب های آنلاین شما را برای شناسایی حملات هکرها نظارت می کند و هنگامی که حمله ای رخ می دهد هشدار می دهد! تا به حال برای شما پیش آمده که حساب های آنلاینی در فضای مجازی داشته باشید و نگران هک شدن آنها توسط هکرها باشید؟ هکرها امروزه در سراسر فضای مجازی قربانیان خود را با هک کردن حساب های آنلاین به دام می اندازند. اگر شما نیز جزو این دسته از افرادی هستید که نگران حساب های آنلاینتان می باشید کا به شما نرم افزار Abelssoft HackCheck را پیشنهاد می کنیم. میلیون ها رمز عبور خصوصی به طور منظم توسط هکرها، هک می شوند. از آنجاییکه بسیاری از کاربران از رمز عبور مورد علاقه خود در بسیاری از سرویس های آنلاین استفاده می کنند، هک کردن می تواند عواقب جدی داشته باشد. مخصوصا اگر توسط این رمز عبور دزدیده شده، هکر به حساب بانکی شما یا سایر ابزارهای مالی مانند paypal دسترسی پیدا کند. در این موارد، هکرها معمولا در مدت زمان بسیار کوتاهی حسابهای بانکی افراد را نیز خالی می کنند! ابزار جدید ویندوز HackCheck آدرسهای ایمیل شما را دریافت می کند و بلافاصله بررسی می کند که آیا آنها به حمله هکری دچار شده اند؟ در این مورد، این برنامه به شما می گوید که کدام سرویس آنلاین به چه صورت به خطر افتاده است و توصیه می کند که شما بلافاصله رمز عبور خود را تغییر دهید.

 
  • Overview of Abelssoft HackCheck 2021 Features
  • – Background guard for your accounts
  • – Background Guard for fast reaction
  • – Warning system alerts in case of hacks
  • – One tool for all accounts
  • – Expert knowledge provides insight
نام: Abelssoft HackCheck 2021
حجم فایل: 6 مگابایت
شرکت سازنده: abelssoft
ورژن: v3.05.20
نسخه: 32 و 64 بیتی
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Abelssoft HackCheck 2021 v3.05.20

Hackcheck monitors your online accounts to detect hacker attacks and alerts you when an attack occurs!


Billions of private access data have already been stolen by hacking attacks and the number is increasing almost every day. Cybercrime is one of the biggest dangers.


Millions of private passwords regularly fall into the wrong hands. Since many users use their favorite password in many online services, hacking can have serious consequences. If the stolen password also gives you access to your bank account or other financial tools such as paypal. In these cases, hackers usually empty accounts within a very short time!

لینک دانلود