تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار AC-Tek Newton v2.60.00 – Win

AC-Tek Newton یک بسته شبیه سازی یک روش عنصر گسسته است که جریان 3 بعدی مواد گرانول را در شرایط مختلف جریان و انسجام مختلف مدل می کند. این پیشرفته توسط Conveyor Technologies ، یک رهبر در این صنعت در حال توسعه سریع AC-TEK تلاش بسیار زیادی را برای بهینه سازی سرعت و معادلات سازنده در نیوتن، و آن را یکی از بسته های نرم افزاری پیشرو DEM اختصاص داده است. ویژگی های انواع از جمله معادلات اساسی، طیف گسترده ای از خواص و رفتارهای انسانی مواد را از مواد خشک مواد آزاد جریان، مواد چسبناک ایجاد می کنند. قطعات با ایجاد گروه بندی با یکدیگر برای تشکیل خوشه ها، خوشه ها یک الگوی جریان واقعی را ارائه می دهند و می توانند با استفاده از صدها کره ها در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های شبیه‌سازی مواد دانه‌ای به روش المان گسسته افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه شبیه‌سازی مواد دانه‌ای به روش المان گسسته دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با شبیه‌سازی مواد دانه‌ای به روش المان گسسته هستید نرم افزار AC-Tek Newton ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه شبیه‌سازی مواد دانه‌ای به روش المان گسسته بر آورده سازید. نرم افزار AC-Tek Newton با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه شبیه‌سازی مواد دانه‌ای به روش المان گسسته به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار AC-Tek Newton تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار AC-Tek Newton می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir AC-Tek Newton center

ویژگی های نرم افزار AC-Tek Newton :– سادگی کار با نرم افزار– وارد کردن فایل‌های STEP ،IGES ،STL ،DXF– بررسی حرکت خطی و چرخشی– دارای حل‌گر بسیار سریع و دقیق– شخصی‌سازی تنظیمات خواص مواد– دارای تغذیه کننده‌های از پیش ساخته– ایجاد انیمیشن‌های حرفه‌ای (AVI)-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی شبیه‌سازی مواد دانه‌ای به روش المان گسسته– نرم افزار کاربردی شبیه‌سازی مواد دانه‌ای به روش المان گسسته-انجام شبیه‌سازی مواد دانه‌ای به روش المان گسسته با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار AC-Tek Newton  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   AC-Tekنوع نرم افزار :  ابزار شبیه‌سازی مواد دانه‌ای به روش المان گسستهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

AC-Tek Newton v2.60.00

Newton is a Discrete Element Method simulation package which models the 3-D flow of granular materials under a range of various flow and cohesion conditions. It is developed and maintained by Advanced Conveyor Technologies, a leader in this rapidly-expanding industry AC-Tek has dedicated enormous effort to optimizing both the speed and the constitutive equations in Newton, making it one of the leading DEM software packages.Properties A variety of included constitutive equations grant a wide range of material cohesive properties and behaviors, from dry free-flowing material towet, sticky material.Particles are created by grouping spheres together to form clusters Clusters provide a more realistic flow pattern and can be created using hundreds of spheres.

لینک دانلود