دانلود نرم افزار Any do To-do list v4.2.0.16 برای اندروید و iOS

Any do To-do list  میلیون ها کاربر همه روزه از نرم افزار Any.do برای ثبت و ضبط ایده ها و افکار خود و همچنین ساختن لیستی جهت پیگیری موارد مورنیاز و کارهایی که قصد انجامشان را دارند، استفاده می کنند. با این نرم افزار شما به آسانی می توانید لیست و کارهایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید تا بیشتر و بهتر نتیجه بگیرید. از ویژگی های بارز این نرم افزار ساختار یکپارچه و همگام بین موبایل، تبلت، رایانه و صفحه وب شماست. این نرم افزار دارای قابلیت Drag and drop می باشد که شما می توانید موارد مورد نیاز جهت طرح در جلسه خود را در آن طرح ریزی و مشخص کنید. برای یادآوری کافیست زمان و مکان مورد نظر برای هشدار را در آن تنظیم کنید تا به موقع و یا در محل مورد نظر به شما یادآوری شود. با افزودن زیر شاخه، یادداشت های اضافه و توضیحی و همچنین ضمیمه فایل به هرچه مفیدتر کردن نرم افزار کمک کنید. همچنین دارای gesture هایی می باشد که در موبایل شما قابل پشتیبانی می باشد.

سایر توضیحات : از دیگر خصوصیات این نرم افزار کاربردی طراحی هوشمندانه آن می باشد که تمرکز شما را برای رسیدن به اهداف رزوانه که طراحی کرده اید را حفظ می کند. شما قادر خواهید بود لیست خرید منزل خود، کارهای روزمره و… را با خانواده و یا همسر خود هماهنگ کنید. همچنین می توانید کارهای دوره ای خود را برای تکرار شدن در این نرم افزار طرح ریزی کنید. این نرم افزار بسیار کاربردی که محصولی از شرکت Any.do می باشد کاربران زیادی را با طرح و ایده های خود آن تایم و دقیق کرده تا هیچ کسی از انجام کارها و برنامه های روزانه غافل نشود.

دانلود نرم افزار Any do To-do list

سایر ویژگی های نرم افزار Any.do :-استفاده از صدا برای اعلام کارها-قابلیت افزودن تصویر و صدا برای لیست خود-قابلیت پرینت، اشتراک گذاری و گرفتن خروجی از لیست مورد نظر-قابلیت یادآوری تماس های از دست رفته. دیگر هیچ تماسی فراموش نخواهد شد!-با این نرم افزار از کمبود وقت شکایت نکنید! درست برنامه ریزی کنید تا وقت اضافه بیاورید!

 Any do To-do list

لینک دانلود