تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ASEM Premium HMI 2019 v5.0.1183.42 – Win

پلت فرم نرم افزاری HMI 5 یک محیط برنامه نویسی قدرتمند برای ایجاد و توسعه رابط کاربر گرافیکی است و شامل ابزار توسعه Premium HMI و نسخه های مختلف نسخه Win CE و Win 32 است. این همچنین یک پلت فرم با معماری باز است که امکان ادغام اجزای نرم افزاری شخص ثالث را فراهم می کند. محیط برنامه‌نویسی گرافیکی HMI یا رابط انسان و ماشین امروزه جزو کارهای پرطرفداری شده است که روز به روز بر تعداد کاربران و به طبع نیز بر تعداد نرم افزار های موجود برای انجام آن افزوده می شود. ASEM Premium HMI یک نرم افزار قویی و کاربردی که در رده نرم افزار های محیط برنامه‌نویسی گرافیکی HMI یا رابط انسان و ماشین قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه محیط برنامه‌نویسی گرافیکی HMI یا رابط انسان و ماشین است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های محیط برنامه‌نویسی گرافیکی HMI یا رابط انسان و ماشین امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار ASEM Premium HMI را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های محیط برنامه‌نویسی گرافیکی HMI یا رابط انسان و ماشین است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار ASEM Premium HMI با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه محیط برنامه‌نویسی گرافیکی HMI یا رابط انسان و ماشین همراهی خواهد کرد. نرم افزار ASEM Premium HMI تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند.

www.download.ir APP ASEM Premium HMI center

ویژگی های نرم افزار ASEM Premium HMI :– سادگی کار با نرم افزار-ورودی Tag ها از نرم افزار برنامه‌ریزی کنترلر تجهیزات– ساخت تصاویر گرافیکی وکتور (Vector) جهت از بین بردن افت کیفیت هنگام بزرگ‌نمایی– دارای کتابخانه وسیع از علائم و نشان‌ها با پشتیبانی از اسکریپت‌های VBA و انیمیشن‌ها– ترسیم نمودار روند آنی (Real-time) و گذشته– مصورسازی داده‌های تاریخی در قالب جدول یا عکس‌های گرافیکی– یکپارچه شده با Web Server جهت دسترسی از راه دور– دارای نرم افزارهای موبایل برای Android و iOS– ذخیره‌سازه داده‌های تاریخی به صورت Local یا Remote از طریق ODBC-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی محیط برنامه‌نویسی گرافیکی HMI یا رابط انسان و ماشین– نرم افزار کاربردی محیط برنامه‌نویسی گرافیکی HMI یا رابط انسان و ماشین-انجام محیط برنامه‌نویسی گرافیکی HMI یا رابط انسان و ماشین با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار ASEM Premium HMI  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   ASEMنوع نرم افزار :  ابزار محیط برنامه‌نویسی گرافیکی HMI یا رابط انسان و ماشیننوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ASEM Premium HMI 2019 v5.0.1183.42

Premium HMI 5 software platform is a powerful programming environment for the creation and development of graphical user interfaces and includes the 'Premium HMI' development tool and different Win CE and Win 32 runtime versions. It is also a platform with open architecture that allows integration of third-party software components.

لینک دانلود