دانلود نرم افزار AssetManage Enterprise 2018 v18.0.0.13 – Win

AssetManage یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت AssetManage است که در رده نرم افزار های مدیریت اموال و دارائی ها قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مدیریت اموال و دارائی ها است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدیریت اموال و دارائی ها امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار AssetManage را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت اموال و دارائی ها است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار AssetManage با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت اموال و دارائی ها همراهی خواهد کرد. نرم افزار AssetManage تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت اموال و دارائی ها برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت اموال و دارائی ها و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

AssetManage Enterprise center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار AssetManage :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت اموال و دارائی ها– نرم افزار کاربردی مدیریت اموال و دارائی ها-انجام مدیریت اموال و دارائی ها با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار AssetManage  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   AssetManageنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت اموال و دارائی هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

AssetManage

AssetManage Enterprise 2018 v18.0.0.13

Use AssetManage Enterprise asset tracking software to quickly and accurately inventory your company assets. You will be able to: keep track of the current location of your assets and whom they are currently assigned to; scan and print barcodes; maintain vendor info, asset disposals, employee data, and maintenance records; calculate Monthly and Annual Depreciation. AssetManage eliminates the headaches of calculating asset depreciation by automatically generating both monthly and annual depreciation tables using the straight-line, double-declining balance, 150% declining balance, straight percentage, or sum of years digits depreciation methods. Supports an unlimited number of locations and assets. Attach files and Internet links to your asset records. This application is a way to keep track of related documents such as invoices or maintenance documents.

لینک دانلود