تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود نرم افزار Aurora HDR 2019 v1.0.0.2549 – Win/mac

به روز رسانی :

1397/7/16 نسخه Aurora HDR 2019 v1.0.0.2549 اضافه شد.

Aurora HDR نرم افزار Aurora HDR یک ابزار قدرتمند و فوق العاده کاربردی در زمینه عکاسی و خلق تصاویر به صورت HDR می باشد که توجه بسیاری از علاقه مندان به عکاسی و عکس را به خود جلب کرده است. بنابراین شما هم می توانید به آسانی تصاویر HDR ایجاد کنید. معنی HDR در پردازش تصاویر و عکس ها به مجموعه ای از روش ها و تکنیک ها گفته می شود که امکان وجود دامنه دینامیک روشنایی بیشتری بین نقاط تاریک و روشن را فراهم می آورد. هدف این روش و البته Aurora HDR نمایش دقیق دامنه شدت های نور در صحنه ها می باشد. طراحی و کاربری این نرم افزار به گونه ای می باشد که طیف وسیعی از کاربران با توانایی ها و مهارت های مختلف قادرند تا به آسانی از آن بهره ببرند و به ایجاد تصاویر با کیفیت بالا دست یابند.

سایر مشخصات : Aurora HDR همه تصاویر بی کیفیت و با وضوح پایین شما را به تصاویری با کیفیت بالا و وضوح زیاد تبدیل می کند. در این نرم افزار با ارائه ده ها ابزار مختلف و متنوع به کاربر اجازه می دهد تا تصاویر HDR با کیفیت بسیار زیاد ایجاد کند و از تماشا و اشتراک گذاری تصاویر خود لذت ببرند. همچنین شما این توانایی را دارید تا با استفاده از ابزارهای تعبیه شده در این نرم افزار تصاویر خود را به صورت دسته ای و چند تایی پردازش کنید و در کمترین زمان تعداد زیادی تصویر با کیفیت HDR تحویل بگیرید.

Aurora.HDR.center

ویژگی های نرم افزار Aurora HDR : – کاربری بسیار آسان برای ساخت تصاویر HDR – افزایش وضوح و کیفیت تصاویر پردازش شده – قابلیت پردازش تصاویر به صورت دسته ای – امکان حذف خودکار اختلالات مربوط به رنگ – دارای ابزار های فوق العاده textures , layers, brushes, image radiance, structure و … – دارای بیش از 60 ابزار گوناگون و متنوع با کاربرد بسیار زیاد مشخصات نرم افزار Aurora HDR  : پلتفرم   : PC / Laptop زبان : انگلیسی سال انتشار : 2018 شرکت سازنده :   Aurora نوع نرم افزار :  ابزار ساخت تصاویر HDR نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Aurora HDR

لینک دانلود