دانلود نرم افزار BackToCAD Print2CAD 2021 v21.35 – Win

به روز رسانی :

1398/11/05نسخه v21.35 اضافه شد.

BackToCAD Technologies Print2CAD

نرم افزاری جهت تبدیل فایلهای PDF به فایل DWG یا DXF است که پس از آن می تواند این فایل ها را در هر سیستم مبتنی بر CAD اضافه نمایید. همچنین این فایل ها را ویرایش نیز می توان کرد. Print2CAD یک برنامه مستقل و ابزاری برای سیستم های CAD است. Print2CAD همچنین می تواند فایل هایی با فرمت DWG / DXF به PDF، TIFF / JPEG به DWG، DWF به DWG / DXF را به DWG / DXF تبدیل نماید.

نرم افزار BackToCAD Technologies Print2CAD

می تواند علاوه بر فرمت های ذکر شده فایل های HPGL را نیز به فرمت های DWG/DXF تبدیل کند و در اختیار شما بگذارد. نگران خروجی های این نرم افزار نباشید زیرا به صورت کامل و صد در صدی با نرم افزارهای اتودسک سازگار می باشد. کاربری نرم افزار بسیار ساده می باشد زیرا قادرید با راهنمایی نرم افزار به صورت مرحله به مرحله کار خود را پیش ببرید و به مشکلی برنخورید. درون برنامه 28 کلیپ ویدئویی مختلف قرار داده شده است تا بتوانید با استفاده از آنها طرز کار نرم افزار را یاد بگیرید. به علاوه اینکه این نرم افزار قادر است لایه های مختلف فایل های PDF را شناسایی کند و به جداسازی آنها بپردازد. ویژگی های نرم افزار BackToCAD Technologies Print2CAD 2019 DV v19.40c: عدم وابستگی به سایر نرم افزارهای CAD قابلیت پشتیبانی از OCR متون رابط کاربری ساده شناسایی اشکال هندسی مختلف و تبدیل دقیق آنها به فرمت های DWG/DXF
نام: BackToCAD Technologies Print2CAD
شرکت سازنده: backtocad
ورژن: v21.35
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

BackToCAD Print2CAD 2021 v21.35 - Win

Print2CAD is able to convert PDF files into a DWG or DXF file, which can then be imported into any CAD system where it can be edited. Print2CAD is an autonomous and CAD system-independent program. Print2CAD also converts DWG/DXF into PDF, TIFF/JPEG into DWG, DWF into DWG/DXF and HPGL into DWG/DXF.

لینک دانلود