تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار blackarch linux live 2018.12.01

BlackArch توزیع تست نفوذ در Arch Linux است که مقدار زیادی از ابزارهای امنیتی سایبر را فراهم می کند. این یک توزیع منبع باز است که به ویژه برای آزمایش کنندگان نفوذ و محققان امنیتی ایجاد شده است. مخزن حاوی بیش از 2000 ابزار است که می تواند به صورت جداگانه یا در گروه نصب شود. blackarch linux live  در رده نرم افزارهای توزیع کمان سیاه لینوکس قرار دارد که کاربر می تواند به کمک آن می توان تجربه ایی لذت بخش از کار را ایجاد کرد. این نرم افزار با دارا بودن خصوصیات منحصر به فرد خود به شما کمک می کند که به سادگی و بدون نیاز به دانش خاصی در زمینه توزیع کمان سیاه لینوکس کارهای خود را انجام دهید و از نتایج حاصله را ببینید. blackarch linux live به دلیل سادگی و کارآمدی در میان کاربران در رده محبوب ترین نرم افزار ها است. نرم افزار با توجه به حجم و کارایی جزو نرم افزار های کم حجم نسبت به بقیه نرم افزار های مشابه و کاربردی تر است. منوها و ابزارهای جامع این نرم افزار به شما در رسیدن اهدافتان کمک خواهد کرد.

www.download.ir_BlackArch Linux live center

توزیع های لینوکسی نیاز به کرک ندارند. صرفا از طریق یک فلش دیسک و یا برنامه Rufus آن را بر روی DVD یا USB وارد کرده و اجرا کنید.

ویژگی های نرم افزار blackarch linux live :– سادگی کار با نرم افزار–-محیط بسیار قویی-ابزار توزیع کمان سیاه لینوکس– کاربردی توزیع کمان سیاه لینوکس-سرعت سیاه لینوکس پدر کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار blackarch linux live  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   blackarch linuxنوع نرم افزار :  ابزار توزیع کمان سیاه لینوکسنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

blackarch linux live 2018.12.01

BlackArch is a penetration testing distribution based in Arch Linux that provides a large amount of cyber security tools. It is an open-source distro created specially for penetration testers and security researchers. The repository contains more than 2000 tools that can be installed individually or in groups.

لینک دانلود