تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Capella scan & play v8.0 Build 25 – win

Capella scan & play، آیا تا به حال برای شما پیش آمده که بخواهید نت های موسیقی که در اختیار دارید را بشنوید؟ یا بخواهید نت هایی را که نوشته اید برای اطمینان از صحیح بودن آنها بدون در اختیار داشتن ابزار موسیقی بنوازید؟ در این حالت Capella scan & play به کمک شما خواهد آمد. این نرم افزار ابزاری کاربردی برای افرادی است که می خواهند نوت های موسیقی خود را بصورت صوت بشنوند. این نرم افزار نت های موسیقی را بصورت بسیار دقیق اسکن می کند و سپس آنها را می نوازد. به این ترتیب شما به راحتی می توانید قسمت تمرین خود را برای تمرین های کر ایجاد نمایید و از این نرم افزار برای تمرین های خودتان بهره بگیرید. شما همچنین می توانید نت های موسیقی را از اینترنت دانلود نموده و توسط این نرم افزار آنها را اسکن کرده و به آنها گوش دهید. این نرم افزار را می توان به عنوان ابزاری بسیار مفید برای موزیسین ها به حساب آورد که می تواند به راحتی به آنها در زمینه ویرایش و اصلاح نت های موسیقی کمک نماید.

Capella.scan.center

ویژگی های نرم افزار Capella scan & play v8.0 Build 25:

امکان اسکن نت های موسیقی

امکان وارد کردن نت های موسیقی دانلود شده

امکان گوش دادن به نت های موسیقی اسکن شده

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار Capella scan & play v8.0 Build 25:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : موسیقینوع فایل : EXE

Capella scan & play v8.0 Build 25 - win

capella scan & play scans your sheet music and plays it back. This way you can easily learn your part for choir rehearsal. Or you can rummage through note archives on the Internet and have capella scan & play find out if a certain score is suited to be played by your ensenble.


Get to know new pieces of music
Many singers, even trained ones, are not able to sing at sight. Most musicians cannot imagine what a piece of music will sound like by looking at the score - they will have to hear it.


Here is how it works
capella scan & play is very easy to handle:
You can use all scanners with Twain interface.
You can directly read in PDF or graphic files.
All recognized notes will be displayed in green.
You can directly correct recognition errors.
Your sound card plays back the result with the sounds you chose.

لینک دانلود