تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار DBSync for Firebird and MSSQL v2.1.5 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/21نسخه جدید DBSync for Firebird and MSSQL v2.1.5 اضافه شد.

نرم افزار پایگاه‌های داده با توجه به کاربردهای فراوان آن در همه نرم افزارها و سایت ها و هر آنچه که به سیستم های الکترونیکی نیازمند است تعبیر و به کار برده می شود.  مدل های مختلف پایگاه‌های داده موجب شده است که کاربران با توجه به نیاز خود مدل خاص خود را انتخاب نموده و به کار گیرد.  اما اگر کاربری مجبور به تغییر نوع پایگاه داده خود شود این پیچیده خواهد شد که نیازمند همگام سازی انتقال اطلاعات از پایگاه قدیمی به پایگاه جدید است  در صورتی که پایگاه جدید متفاوت از پایگاه قبلی باشد این امر پیچیده و بسیار سخت خواهد شد. DBSync for Firebird and MSSQL نرم افزار کاربردی برای انتقال اطلاعات از پایگاه‌های داده مختلف مدل جدید میباشد که به کاربر اجازه میدهد که اطلاعات را از پایگاه قدیمی و مدلهای مختلف پایگاه های جدید انتقال دهد و این کار به آسانی و بدون نیاز به تغییر و دستکاری در سیستم ها و داده های پایگاه قبلی می تواند صورت بگیرد. نرم افزار بسیار ساده بوده و کافی است که مدل پایگاه اولیه خود را برای مشخص و مدل جدید را تعیین نمایید تا کار انتقال اطلاعات بسیار سریع و آسان صورت بگیرد  و در صورتی که پایگاه قبلی نیازمند به روز رسانی فایل ها و کدها باشد نرم افزار به صورت خودکار آنها را انجام می دهد.

DBSync for Firebird and MSSQL cover)

ویزگی های نرم افزار  DBSync for Firebird and MSSQL: – تبدیل سریع با کمک ویژگی های Bulk و Quantization– پشتیبانی از تمام نسخه های Firebird / InterBase– همگام سازی دو طرفه بین MS SQL، MySQL، Oracle و PostgreSQL– تبدیل پایگاه داده از MS SQL به مای اسکیو ال و اوراکل و برعکس– پشتیبانی از Amazon RDS SQL Server DB Instance– ذخیره داده ها در یک MS SQL Dump برای استخراج به پایگاه داده MS SQL– پشتیبانی از scheme های اسکیو ال– ذخیره داده ها در یک Firebird Dumpمشخصات نرم افزار DBSync for Firebird and MSSQL  : پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده :  DBSyncنوع نرم افزار : بانک اطلاعاتینوع فایل : EXE 

DBSync for Firebird and MSSQL

DBSync for Firebird and MSSQL v2.1.5

DBSync for Firebird and MS SQL supports two-way synchronizations from Firebird to MSSQL databases as well as exact synchronization in the opposite direction. Windows Azure SQL databases can also be configured as a replication node. The tool allows you to replicate legacy InterBase database formats to modern SQL Server and Firebird formats and vice versa. Insert, update and drop synchronizations implemented in our DBSync software keep your databases up-to-date.

لینک دانلود