تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Diamond Cut Audio Restoration Tools v10.51 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/16نسخه جدید Diamond Cut Audio Restoration Tools v10.51 اضافه شد.

DCart10 گام بعدی در تکامل پردازش صوتی است. با DCart10، ما ابزارهای موجود و شناخته شده خود را افزوده ایم و به آن افزوده ایم و ما یافتن و استفاده بسیار آسان تر کرده ایم. یک رابط کاربر گرافیکی جدید یک روش بسیار بصری برای تعامل با قدرت ابزارهای برش کلاسیک الماسی فراهم می کند. مجموعه ای جدید از پانل های کاری، کاربر را به راه حل صحیح بر اساس هدف صوتی هدایت می کند. علاوه بر این، بسیاری از ایستگاه های پیش فرض توصیفی جدید برای فیلترهای مختلف را شامل می شود. وظایف که ممکن است در گذشته انجام شده مشکل باشد، اکنون با قابلیت های جدید قابل دسترسی است. Diamond Cut Audio Restoration Tools یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Diamond Cut است که در رده نرم افزار های بهبود کیفیت فایل های صوتی قدیمی قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه بهبود کیفیت فایل های صوتی قدیمی است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های بهبود کیفیت فایل های صوتی قدیمی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Diamond Cut Audio Restoration Tools را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های بهبود کیفیت فایل های صوتی قدیمی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Diamond Cut Audio Restoration Tools با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه بهبود کیفیت فایل های صوتی قدیمی همراهی خواهد کرد. نرم افزار Diamond Cut Audio Restoration Tools تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای بهبود کیفیت فایل های صوتی قدیمی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه بهبود کیفیت فایل های صوتی قدیمی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Diamond Cut Audio Restoration Tools center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Diamond Cut Audio Restoration Tools :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی– ایجاد یک CD از موسیقی های مورد علاقه خود– ساخت سی دی از مو– تقویت صدا های ضبط شده و نوار های قدیمی– بهبود کیفیت صدای مکالمات ضبط شده، سخنرانی ها، کنسرت ها و …– سازماندهی و پخش موسیقی– افزودن افکت و بالا بردن کیفیت موزیک ها– اندازه گیری آکوستیک و صدا– تبدیل فرمت فایل های صوتی– راهنمای انتخاب فیلتر مناسب-ابزار بسیار قویی بهبود کیفیت فایل های صوتی قدیمی– نرم افزار کاربردی بهبود کیفیت فایل های صوتی قدیمی-انجام بهبود کیفیت فایل های صوتی قدیمی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Diamond Cut Audio Restoration Tools  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Diamond Cut نوع نرم افزار :  ابزار بهبود کیفیت فایل های صوتی قدیمینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Diamond Cut Audio Restoration Tools

Diamond Cut Audio Restoration Tools v10.51

DCart10 is the next step in audio processing evolution. With DCart10, we have added to, and enhanced the existing tools you know and love and we have made the much easier to find and use. A new Graphical User Interface provides a very intuitive way to interact with the power of the classic Diamond Cut tools. A new set of task panes steers the user to the correct solution based on their audio goal. Additionally, it incorporates many new descriptive presets for the various filters. Tasks that may have been difficult to accomplish in the past are now easily approachable with new features.

لینک دانلود