تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار ECam v4.1.0.168 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/06نسخه جدید ECam v4.1.0.168 اضافه شد.

استفاده از نرم افزار های ماشین کاری CNC روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با ماشین کاری CNC سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه ماشین کاری CNC هستید ،نرم افزار ECam یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای ماشین کاری CNC است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ماشین کاری CNC بر آورده سازید.  امروزه استفاده از ماشین کاری CNC به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه ماشین کاری CNC باعث شده است. ابزارهای ماشین کاری CNC با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از ماشین کاری CNC نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با ماشین کاری CNC را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با ماشین کاری CNC سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه ماشین کاری CNC برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که ECam به خوبی نیازهای شما را در زمینه ماشین کاری CNC برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه ماشین کاری CNC هستید ، نرم افزار ECam تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار ECam با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه ماشین کاری CNC به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از ECam دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار ECam به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی ماشین کاری CNC را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار ECam می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه ماشین کاری CNC اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ماشین کاری CNC برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

ECAM center

ویژگی های نرم افزار ECam :– سادگی کار با نرم افزار– مدلسازی استوک سه بعدی– تعریف پروفایل هندسی برای هندسه های رایجی که مرتباً تکرار می شوند با وارد نمودن پارامترهای جدید– ابزار TIMELINE– انجام دستورات با رنگ ها متفاوت– مستندسازی پروژه و ایجاد Sheet به صورت فایل html– نمایش به صورت View Cube– وارد نمودن فایل Cad (فرمت های DXF و DWG)– سفارشی سازی خروجی G-Code– اسکریپ نویسی با C#-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی ماشین کاری CNC– کاربردی در امر ماشین کاری CNC-انجام ماشین کاری CNC با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار ECam  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   ECAMنوع نرم افزار :  ابزار ماشین کاری CNCنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ECam

ECam v4.1.0.168

Ecam is designed to speed up the g-code generation for simple part. In short, if most of your production consist in simple component , and you feel common cad/cam are an overkill for your jobs , give a try to ecam , probably it will fit your needs.How Ecam is different ?
ECam combines features of CAD/CAM system with typical features of conversational programming.3D Stock modellingThe 3D rappresentation is the effective result of all toolpath movements applied to the stock model.Fast ShapesIs possible define the most common and recurrent geometry profile by just insert some parameters.Create slot, slot d on circle, text , regular polygons and much more without touching any cad tool.


لینک دانلود