تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Efficient Sticky Notes Pro v5.50 Build 543 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/10/24نسخه جدید Efficient Sticky Notes Pro v5.50 Build 543 اضافه شد.

استفاده از نرم افزار های  مدیریت نوت های دسکتاپ روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با  مدیریت نوت های دسکتاپ سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه  مدیریت نوت های دسکتاپ هستید ،نرم افزار Efficient Sticky Notes Pro یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای  مدیریت نوت های دسکتاپ است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه  مدیریت نوت های دسکتاپ بر آورده سازید.  امروزه استفاده از  مدیریت نوت های دسکتاپ به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه  مدیریت نوت های دسکتاپ باعث شده است. ابزارهای  مدیریت نوت های دسکتاپ با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از  مدیریت نوت های دسکتاپ نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با  مدیریت نوت های دسکتاپ را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با  مدیریت نوت های دسکتاپ سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه  مدیریت نوت های دسکتاپ برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Efficient Sticky Notes Pro به خوبی نیازهای شما را در زمینه  مدیریت نوت های دسکتاپ برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه  مدیریت نوت های دسکتاپ هستید ، نرم افزار Efficient Sticky Notes Pro تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Efficient Sticky Notes Pro با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه  مدیریت نوت های دسکتاپ به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Efficient Sticky Notes Pro دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Efficient Sticky Notes Pro به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی  مدیریت نوت های دسکتاپ را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Efficient Sticky Notes Pro می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه  مدیریت نوت های دسکتاپ اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  مدیریت نوت های دسکتاپ برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

Efficient Sticky Notes center

ویژگی های نرم افزار Efficient Sticky Notes Pro :– سادگی کار با نرم افزار– ابزار هایی برای تنظیم نوع فونت، رنگ بک گراند و قلم و …– امکان بازیابی یادداشت های حذف شده– ذخیره تاریخ ایجاد یا تاریخ آخرین ویرایش نوت ها در نرم افزار– جستجوی سریع و آسان بین یادداشت ها– رمزگذاری نوت ها– پیوست فایل به متن یادداشت-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی  مدیریت نوت های دسکتاپ– کاربردی در امر  مدیریت نوت های دسکتاپ-انجام  مدیریت نوت های دسکتاپ با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Efficient Sticky Notes Pro  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Efficient Softنوع نرم افزار :  ابزار  مدیریت نوت های دسکتاپنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Efficient Sticky Notes Pro

Efficient Sticky Notes Pro v5.50 Build 543

Efficient Sticky Notes is professional, elegant and easy-to-use software. With it, you can "stick" famous aphorism, work list or your feeling on the screen to bring you limitless positive energy. Besides, this software has been sold in 171+ countries all over the world and translated by more than 30 languages. Hence, own Efficient Sticky Notes is not a bad choice!Key Features


Throw Away Traditional Paper Sticky Notes
Now start using the powerful and unique Efficient Sticky Notes! "Stick" your notes on the desktop and you can read important information at any time on the screen. It saves both your money and time!


Various Desktop Notes Styles
You can customize desktop notes based on your tastes. Such as: Background color, transparency, fonts, gradient effect etc.


Easy to Search
Efficient Sticky Notes has powerful search capabilities so you can quickly find your information. You only need to input any related information in the text box of Condition and press Enter.


Portable Edition Available
The portable edition is designed to run from a USB flash drive. Now, with the USB drive, you can manage your notes on different computers (such as one at home and another at work), and do not need to worry about data synchronization!

لینک دانلود