تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ESET Internet Security v13.2.16.0 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1399/05/11 نسخه ESET Internet Security v13.2.16.0 اضافه شد.

ESET Internet Security

کاملترین نسخه از نرم افزار های شرکت ESET است که شامل آنتی ویروس، آنتی اسپای ور و فایروال است. همچنین این محصول قابلیت مراقبت از کامپیوترهای اطراف را با استفاده از شبکه ی NetWork را دارد. امروزه اکثر کارهای ما انسان ها با استفاده از کامپیوتر و همچنین اینترنت انجام می‌شود. اما تجربه استفاده از اینترنت همیشه خوشایند نیست چرا که همواره ویروس ها، هکرها، بد افزارها و … در کمین سیستم ما هستند و منتظر مشاهده یک غفلت از سوی ما هستند تا به اطلاعات محرمانه ما دسترسی پیدا کنند. از این استفاده از یک نرم افزار قدرتمند و همچنین سبک و سریع جزو یکی از لازمه های اساسی کار با فضای مجازی و حتی استفاده از دستگاه های جانبی است. سایر توضیحات: ESET Internet Security یک بسته کامل از ابزارهای مهم امنیتی و ضد ویروس را برای کاربران به همراه می آورد. اهمیت این ابزار زمانی مشخص می‌شود که کاربران به ندرت متوجه فعالیت و اسکن این نرم افزار می‌شوند و همیشه حس امینت را تجربه می‌کنند. استفاده از CPU و رم به حداقل رسیده است و کاربران همواره از نتایج اسکن کامپیوتر خود راضی هستند. همین مسئله باعث افزایش کاربران این نرم افزار شده است چرا که کاربران قدیمی همواره در حال صحبت درباره ی سرعت و دقت این نرم افزار هستند و همین مسئله یک نوع تبلیغ غیر مستقیم محسوب می‌شود.

*برای تبدیل یوزر و پسورد خود به این آدرس مراجعه کنید*

از ویژگی های اصلی نرم افزار ESET Internet Security : اسکن هوشمند: خطرات و ویروس ها همیشه از راه های معمول به سیستم شخص منتقل نمی‌شوند. این آنتی ویروس پروتکل های HTTPS و … را نیز اسکن می کند. همچنین پایش فایل های فشرده نیز از قابلیت های بسیار جالب و مفید این نرم افزار است. علاوه بر این موارد، این نرم افزار به عنوان اولین نرم افزار ها شروع به کار می‌کنند و مجالی به ویروس ها برای نفس کشیدن نمی‌دهد. ایمیل پاک: این نرم افزار پروتکلهای ایمیل نظیر POP3 و … را نیز نظاره گر است تا همواره از ویروس های قابل انتقال توسط ایمیل جلوگیری کند. دستگاه های USB و قابل جدا شدن: به محض اتصال یک دستگاه USB، این نرم افزار شروع به اسکن تمامی فایل های موجود میکند و علاوه برا فایل های اصلی، فایل autorun.inii را نیز اسکن میکند چرا که بعضی از ویروس ها از این طریق به سیستم کاربر منتقل می شوند. خود مراقبتی: تمامی این امکانات زمانی موثر است که خود نرم افزار قابل تغییر و خراب شدن نباشد. از این رو نرم افزار ESET NOD32 Antivirus همواره در حال خودمراقبتی است و به نرم افزارهای مخرب اجازه آسیب رسانی به خود را نمی دهد.
نام: ESET Internet Security
شرکت سازنده: ESET
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v13.2.16.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ESET Internet Security v13.2.16.0

ESET NOD32 guarantees your computer a high level of anti-virus security. A simple and reliable option for basic PC protection against viruses, worms, Trojans, spyware, adware and potentially dangerous software, rootkits and phishing attacks.

لینک دانلود