تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ESI NOVA v2018.0 x64 – Win

نرم افزار ESI NOVA یک ابزار بسیار قدرتمند است که به شما در طراحی و بهینه سازی خواص صوتی یک ماده چند لایه کمک می کند بدون نیاز به صرف زمان زیادی در آزمایش های طولانی و گران قیمت. این به شما این امکان را می دهد تا از جذابیت صدا و انتقال انتقال چندین تنظیمات مواد در یک زمان بسیار کوتاه به دلیل رابط کاربر پسند آن و زمان بسیار محاسباتی سریع بهینه سازی کنید. ESI NOVA در رده نرم افزارهای  طراحی آکوستیک مواد چند لایه قرار دارد که کاربر می تواند به کمک آن می توان تجربه ایی لذت بخش از کار را ایجاد کرد. این نرم افزار با دارا بودن خصوصیات منحصر به فرد خود به شما کمک می کند که به سادگی و بدون نیاز به دانش خاصی در زمینه  طراحی آکوستیک مواد چند لایه کارهای خود را انجام دهید و از نتایج حاصله را ببینید. ESI NOVA به دلیل سادگی و کارآمدی در میان کاربران در رده محبوب ترین نرم افزار ها است. نرم افزار با توجه به حجم و کارایی جزو نرم افزار های کم حجم نسبت به بقیه نرم افزار های مشابه و کاربردی تر است. منوها و ابزارهای جامع این نرم افزار به شما در رسیدن اهدافتان کمک خواهد کرد.

www.download.ir ESI NOVA center

ویژگی های نرم افزار ESI NOVA :– سادگی کار با نرم افزار– پشتیبانی از مواد متصل به سازه یا به صورت مستقل– انجام آزمون‌های فرکانس بالا، متوسط و پایین با روش‌های مختلف– بهره‌گیری از روش انتقال ماتریکس (Transfer Matrix Method)– بهره‌گیری از روش المان محدود و المان مرزی در محاسبات– در نظر گرفتن اثرات اندازه محدود مدل‌های مورد تحلیل– امکان ترکیب بی‌نهایت مواد لایه‌ای مانند الاستیک، ویسکوالاستیک و فیبرها-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  طراحی آکوستیک مواد چند لایه– نرم افزار کاربردی  طراحی آکوستیک مواد چند لایه-انجام  طراحی آکوستیک مواد چند لایه با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار ESI NOVA  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   ESI NOVAنوع نرم افزار :  ابزار  طراحی آکوستیک مواد چند لایهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ESI NOVA v2018.0 x64

ESI NOVA software is a very powerful tool that will help you design and optimize the acoustic properties of a multilayer material without having to spend too much time on long and expensive testing. It allows you to optimize the acoustic absorption and transmission loss of several materials configurations in a very short time because of its user-friendly interface and extremely fast computing time.

لینک دانلود