تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Eziriz IntelliLock v2.5.0.0 – Win

Eziriz IntelliLock یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Eziriz است که در رده نرم افزار های ساخت نسخه آزمایشی یک برنامه قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه ساخت نسخه آزمایشی یک برنامه است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های ساخت نسخه آزمایشی یک برنامه امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Eziriz IntelliLock را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های ساخت نسخه آزمایشی یک برنامه است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Eziriz IntelliLock با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه ساخت نسخه آزمایشی یک برنامه همراهی خواهد کرد. نرم افزار Eziriz IntelliLock تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ساخت نسخه آزمایشی یک برنامه برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه ساخت نسخه آزمایشی یک برنامه و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

IntelliLock center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Eziriz IntelliLock :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی ساخت نسخه آزمایشی یک برنامه– نرم افزار کاربردی ساخت نسخه آزمایشی یک برنامه-انجام ساخت نسخه آزمایشی یک برنامه با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Eziriz IntelliLock  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Ezirizنوع نرم افزار :  ابزار ساخت نسخه آزمایشی یک برنامهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Eziriz IntelliLock

Eziriz IntelliLock v2.5.0.0

IntelliLock is an advanced 100% managed solution for licensing controls and applications. While .NET Reactor offers a licensing system based on native code protection, IntelliLock opts a 100% managed way to apply licensing and protection features. This way single files can be produced without the need of additional files.


It's flexible strategy allows you full licensing integration into any existing system. IntelliLock supports the .NET Framework 1.1, 2.0, 3.x and 4.x. There is also a comprehensive protection and licensing support for ASP.NET, Silverlight, Compact Framework (2.0 and 3.5) and Mono. IntelliLock combines strong license security, highly adaptable licensing functionality/schema with reliable assembly protection.

لینک دانلود