تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Faronics Deep Freeze v8.60.220.5582 – Win

به روز رسانی :

1398/11/12نسخه v8.60.220.5582 اضافه شد.

Faronics Deep Freeze می توانید سیستم خود را در برابر هر نوع مشکل و خرابی ضد گلوله نمایید . نرم افزار Faronics Deep Freeze در آموزشگاه ها، دانشگاه ها، مدارس، کافی نت ها و … استفاده می شود . مهم نیست که تغییرات موجود بر روی کامپیوتر توسط ویروس ها و برنامه های مخرب انجام شده است یا توسط خود کاربر، تنعا کافیست تا سیستم رایانه ی خود را ریستارت نمایید تا همه ی تغییرات به حالت اولیه خود باز گردد . برای انجام دادن این کار نیازی به داشتن تخصص و اطلاعات ویژه نمی باشد و تنها کاری که لازم است انجام دهید، این است که برنامه را نصب نمایید . در صورت پاک شدن ویندوز نیز، نرم افزار Faronics Deep Freeze قابلیت بازگرداندن آن را دارد و برای این کار نیازی به اشغال فضای هارد دیسک و هر چیز دیگری ندارد . یکی دی گر از ویژگی های نرم افزار Faronics Deep Freeze این است که به هیچ عنوان سرعت کامپیوتر شما کاهش نمی یابد و حتی می توان گفت که در برخی از موارد سرعت شما را نیز افزایش می یابد . داشتن امنیت مطلق و واقعی در مقابل هکر ها ، ویروس ها ، جاسوس ها ، کرم ها ، اشکالات نرم افزاری ، هر نوع خرابکاری خواسته و نا خواسته از جمله فرمت کردن پاک شدن فایل ها و پوشه ها ، دستکاری تنظیمات سیستم ، تنظیمات نرم افزاری ، تنظیمات شبکه ، تنظیمات سخت افزاری و … از امکانات ویژه و منحصر بفرد این نرم افزار می باشد . نرم افزار Faronics Deep Freeze در سه نسخه Standard – استاندارد ،  Professional – حرفه ای و Enterprise – سازمانی ارائه شده است که به ترتیب دارای امکانات بیشتر و کامل تری نسبت به یکدیگر هستند . اما این به آن معنی نیست که استفاده از آنها برای همه افراد توصیه می شود .

ویژگی های نرم افزار Faronics Deep Freeze :– تنظیمات Administrator تنها با یک کد سفارشی رمز میشود– تا 15 پسورد مختلف برای سه حالت از پیش تعیید شده برای Workstation ها قابل تنظیم است و می توان برای آنها تاریخ انقضا تعریف کرد– توانایی تولید پسورد یک بار مصرف یا تولید پسورد با اعتباری یک روزه– امکان غیر فعال نمودن اختیاری موس و کیبورد هنگام انجام عملیت های نگهداری– توانایی تولید فایل نصب از پیش تنظیم شده– امکان تنظیم درایو های Freeze و Thaw از پیش– پشتیبانی از هارد دیسک های SCSI, ATA, SATA و IDE– پشتیبانی از محیط های دارای چند بوت– امکان زمان بندی برای خاموش شدن کامپیوتر بعد از مدت بیکاری– قابلیت زمان بندی ریستارت و شات دان اتوماتیک کامپیوتر– تنظیم زمان بندی خودکار برای خارج شدن از حالت فریز و انجام Windows updates یا update antivirus definitions و …– ایجاد درایو مجازی که میتواند جهت قرار دادن Save ها و فایل ها و برنامه هایی که مایل هستید استفاده شود– تنظیم حجم و فایل سیستم درایو مجازی – FAT ، FAT32 ، NTFS –– امکان کنترل و تنظیم از راه دور توسط Console یا Command Line– مدیریت متمرکز

– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7 و 8 و 8.1

نام: Faronics Deep Freeze
شرکت سازنده: faronics
ورژن: v8.60.020.5592
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Faronics Deep Freeze v8.60.220.5582 - Win

When you want to preserve a computer’s desired configuration, Faronics Deep Freeze is the answer. Don’t waste time waiting for Imaging solutions to restore your computers—all you’ll need is a simple reboot! Whether you need to protect thousands of workstations across your enterprise or just that one PC at home, Deep Freeze is right for the job. Are you running Windows and Mac computers? No problem, we’ve got both covered. And Deep Freeze is also ready to protect your servers giving you 100% availability.

لینک دانلود