تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار FastKeys v4.18 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/23نسخه جدید FastKeys v4.18 اضافه شد.

استفاده از نرم افزار های بهینه ساز ویندوز روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با بهینه ساز ویندوز سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه بهینه ساز ویندوز هستید ،نرم افزار FastKeys یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای بهینه ساز ویندوز است  که محصول شرکت FastKeys بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه بهینه ساز ویندوز است. کمپانی FastKeys مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند. نرم افزار FastKeys یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه بهینه ساز ویندوز بر آورده سازید.  امروزه استفاده از بهینه ساز ویندوز به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه بهینه ساز ویندوز باعث شده است. ابزارهای بهینه ساز ویندوز با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از بهینه ساز ویندوز نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با بهینه ساز ویندوز را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با بهینه ساز ویندوز سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.نرم افزار FastKeys با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر بهینه ساز ویندوز به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه بهینه ساز ویندوز برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که FastKeys به خوبی نیازهای شما را در زمینه بهینه ساز ویندوز برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه بهینه ساز ویندوز هستید ، نرم افزار FastKeys تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار FastKeys با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه بهینه ساز ویندوز به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از FastKeys دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار FastKeys به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی بهینه ساز ویندوز را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار FastKeys می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه بهینه ساز ویندوز اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای بهینه ساز ویندوز برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

FastKeys center

ویژگی های نرم افزار FastKeys :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی بهینه ساز ویندوز– کاربردی در امر بهینه ساز ویندوز-انجام بهینه ساز ویندوز با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار FastKeys  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   FastKeysنوع نرم افزار :  ابزار بهینه ساز ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

FastKeys

FastKeys

A powerful automation software that helps you configure programs to start different activities on your computer, assign keystrokes for performing various operations, define abbreviation strings for your frequently used text, and manage mouse gestures.TEXT EXPANDERExpand abbreviations for frequently used text in any application and save hours of typing. Type couple of letters and automate repetitive tasks professionally.TOUCH START MENUBuild a fully configurable Start Menu to start any activity on your computer. Simply touch the screen edge to show the menu. It is always there when needed in any program.SHORTCUTSCreate keyboard Shortcuts to do anything with a keystroke. Run programs, files, folders and sites or make powerful scripts to automate Windows desktop and applicationsMOUSE GESTURESExecute common or complex tasks by using simple and amazing mouse gestures. Keep a hand on a mouse and automate anything with a small quick movement.AUTO COMPLETERecognize repetitive text input and auto-complete full text or launch commands. Intelligent word and phrase prediction with learning capability. Support for many languages.FULLY CONFIGURABLEFastKeys is extremely configurable and feature rich software. It also includes Volume Control, Clipboard Manager and Macro Recorder functions.

لینک دانلود