تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار FolderSizes 8.5.185 Enterprise Edition – Win

رایانه های رومیزی، لپ تاپ ها و سرورها می توانند به سرعت مقدار زیادی از فایل های استفاده نشده، موقت و تکراری را جمع آوری کنند. پیش از اینکه شما آن را بدانید، شما از فضای درایو خارج نیستید، پشتیبان گیری برای مدت طولانی طول می کشد، کاربران نمی توانند آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند، و شما در تلاش برای برنامه ریزی برای آینده هستید. تجزیه و تحلیل فضای دیسک و اندازه پوشه شما نیاز به یک ابزار نرم افزار بصری، تعاملی برای کمک به مدیریت فضای دیسک خود دارید. شما نیاز به FolderSizes دارید FolderSizes برنده جایزه، تجزیه و تحلیل فضای دیسک فضای ابری برای ویندوز است. این می تواند سریع فایل های بزرگ، قدیمی، موقت و تکراری را جدا کند یا حتی توزیع فایل را بر اساس نوع، اندازه، ویژگی ها، سن یا مالک نشان دهد. همه با فرمت های صادرات چندگانه، پشتیبانی از خط فرمان، برنامه ریزی ساخته شده و خیلی بیشتر. شرکت FolderSizes سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های مدیریت پوشه ها در ویندوز است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدیریت پوشه ها در ویندوز امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار FolderSizes را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت پوشه ها در ویندوز است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت پوشه ها در ویندوز افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون FolderSizes سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت پوشه ها در ویندوز دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مدیریت پوشه ها در ویندوز هستید نرم افزار FolderSizes یکی دیگر از محصولات FolderSizes  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت پوشه ها در ویندوز بر آورده سازید. نرم افزار FolderSizes با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت پوشه ها در ویندوز همراهی خواهد کرد. نرم افزار FolderSizes تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت پوشه ها در ویندوز برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت پوشه ها در ویندوز و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir FolderSize center

ویژگی های نرم افزار FolderSizes :– سادگی کار با نرم افزار-مدیریت کارآمد پوشه ها-امکان پسور گذاری بر روی پوشه ها و فایل ها-امکان تغییر و بررسی تغییرات در پوشه ها-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدیریت پوشه ها در ویندوز– نرم افزار کاربردی مدیریت پوشه ها در ویندوز-انجام مدیریت پوشه ها در ویندوز با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار FolderSizes  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   FolderSizesنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت پوشه ها در ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

FolderSizes

FolderSizes 8.5.185 Enterprise Edition

Desktop PCs, laptops and servers can quickly end up accumulating large quantities of unused, temporary, and duplicate files. Before you know it, you’re out of drive space, backups are taking far too long to run, users can’t find what they need, and you’re struggling to plan for the future. Disk Space Analyzer and Folder Sizes Reporter. You need a visual, interactive software tool to help you manage disk space. You need FolderSizes. FolderSizes is an award-winning, network-enabled disk space analyzer for Windows. It can quickly isolate large, old, temporary, and duplicate files, or even show file distribution by type, size, attributes, age, or owner. All with multiple export formats, command-line support, built-in scheduling, and much more.

لینک دانلود