تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار GeoStru Slope v2018.25.6.1275 – Win

GeoStru Slope تجزیه و تحلیل ثبات خاك یا شیب سنگ را در شرایط استاتیک و لرزه ای انجام می دهد و با استفاده از روش های تعادل محدود Fellenius، Bishop، Janbu، Bell، Sarma، Spencer، Morgenstern & Price، Zeng Liang و DEM) برای سطوح دایره ای و غیر دایره ای که می توان از لغزش در شیب اطمینان حاصل کرد، شکست تدریجی را مورد بررسی قرار می دهد و از مدل های مختلف روابط تغییر شکل نیروی-جبری استفاده می کند. تقویت کننده های با شمع، گرانش و / یا دیواره های تقویت شده بتن، اتصالات، geofabrics، anchors، و terracing ممکن است مشخص شود. GeoStru Slope یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت GeoStru است که در رده نرم افزار های  ارزیابی میزان پایداری زمین‌های شیب‌دار قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه  ارزیابی میزان پایداری زمین‌های شیب‌دار است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های  ارزیابی میزان پایداری زمین‌های شیب‌دار امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار GeoStru Slope را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های  ارزیابی میزان پایداری زمین‌های شیب‌دار است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار GeoStru Slope با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه  ارزیابی میزان پایداری زمین‌های شیب‌دار همراهی خواهد کرد. نرم افزار GeoStru Slope تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای  ارزیابی میزان پایداری زمین‌های شیب‌دار برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه  ارزیابی میزان پایداری زمین‌های شیب‌دار و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir _GeoStru Slope center

ویژگی های نرم افزار GeoStru Slope :– سادگی کار با نرم افزار– گرفتن ورودی فایل‌های اکسل– گرفتن ورودی فایل‌های DXF– وارد کردن اعداد در جداول به طور خودکار– ورودی گرفتن پروفایل‌های توپوگرافی تولید شده با TRISPACE– وارد کردن تصاویر شطرنجی– ورودی گرفتن فایل‌های ASCII– ورودی گرفتن از تست‌های پویا-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  ارزیابی میزان پایداری زمین‌های شیب‌دار– نرم افزار کاربردی  ارزیابی میزان پایداری زمین‌های شیب‌دار-انجام  ارزیابی میزان پایداری زمین‌های شیب‌دار با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار GeoStru Slope  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   GeoStruنوع نرم افزار :  ابزار  ارزیابی میزان پایداری زمین‌های شیب‌دارنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

GeoStru Slope v2018.25.6.1275

GeoStru Slope carries out the analysis of soil or rock slope stability both under static and seismic conditions, using the limit equilibrium methods of Fellenius, Bishop, Janbu, Bell, Sarma, Spencer, Morgenstern & Price, Zeng Liang and (DEM) Discrete elements method for circular and non circular surfaces by which it is possible to ascertain slippages in the slope, examine a gradual failure, and employ various models of force-deformation relationship. Reinforcements with piles, gravity and/or reinforced concrete bracing walls, nettings, geofabrics, anchors, and terracing may be specified.

لینک دانلود