تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Gizmox Visual WebGui Professional 10.0.3 – Win

Gizmox Visual WebGui یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Gizmox است که در رده نرم افزار های رابط کاربری برای .NET قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه رابط کاربری برای .NET است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های رابط کاربری برای .NET امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Gizmox Visual WebGui را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های رابط کاربری برای .NET است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Gizmox Visual WebGui با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه رابط کاربری برای .NET همراهی خواهد کرد. نرم افزار Gizmox Visual WebGui تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای رابط کاربری برای .NET برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه رابط کاربری برای .NET و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Gizmox Visual WebGui Professional Studio center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Gizmox Visual WebGui :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی رابط کاربری برای .NET– نرم افزار کاربردی رابط کاربری برای .NET-انجام رابط کاربری برای .NET با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Gizmox Visual WebGui  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Gizmoxنوع نرم افزار :  ابزار رابط کاربری برای .NETنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Gizmox Visual WebGui

Gizmox Visual WebGui Professional Studio 10.0.3

Gizmox Visual WebGui, also called VWG, is a collection of controls and tools for designing and developing a variety of user interface interfaces for various applications and websites for .NET. Visual WebGui is actually used in the Visual Studio environment for the development of HTML5-based websites as well as mobile applications. The series was first introduced in 2007 and was released commercially until September 2014 and version 7.2.0, after being integrated with Reddo Mobility, with the release of the 10th Edition for free.

لینک دانلود