تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار grepWin v1.9.0.805 – Win

grepWin ابزار جستجو و جایگزینی ساده است که می تواند از عبارات منظم برای انجام کار خود استفاده کند. این اجازه می دهد تا جستجوهای بسیار قدرتمند تر انجام شود و جایگزین شود. در صورتی که با عبارات منظم آشنا نباشید، ما یک آموزش اصطلاح منظم بسیار کوتاه برای شما داریم. grepWin یک ورودی را به منوی زمینه پوسته اضافه می کند تا به راحتی پوشه های انتخاب شده را جستجو کند. هنگامی که شروع به کار کردید، grepWin به شما امکان می دهد سفارشی کردن جستجو یا جایگزینی را به طرق مختلف انجام دهید. به عنوان مثال، شما می توانید (و شاید شما باید) جستجو را محدود به اندازه فایل، نوع فایل و غیره محدود کنید. ابزارهای جستجوگر حرفه ایی ویندوز امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های جستجوگر حرفه ایی ویندوز افزوده می شود. نرم افزار grepWin تمامی نیازهای شما را در امر جستجوگر حرفه ایی ویندوز برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار grepWin می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای جستجوگر حرفه ایی ویندوز برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه جستجوگر حرفه ایی ویندوز کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار grepWin را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir App grepWin center

ویژگی های نرم افزار grepWin :– سادگی کار با نرم افزار– بهترین انتخاب برای برنامه‌نویسان– قابلیت اتصال به Visual Studio و SVN– قابلیت ساخت Syntax های جدید– قابلیت محدودسازی بازه‌ی زمانی جستجو-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی جستجوگر حرفه ایی ویندوز– نرم افزار کاربردی جستجوگر حرفه ایی ویندوز-انجام جستجوگر حرفه ایی ویندوز با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار grepWin  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   grepWinنوع نرم افزار :  ابزار جستجوگر حرفه ایی ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

grepWin

grepWin v1.9.0.805

grepWin is a simple search and replace tool which can use regular expressions to do its job. This allows to do much more powerful searches and replaces. In case you're not familiar with regular expressions, we have a very short regular expression tutorial for you. grepWin adds an entry to the shell context menu to easily search selected folders. Once started, grepWin allows you to customize the search or replace in many ways. For example, you can (and maybe you should) limit the search to certain file sizes, file types, etc.

لینک دانلود