تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار iliumsoft eWallet v8.5.1.35856 – win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/27نسخه جدید iliumsoft eWallet v8.5.1.35856 اضافه شد.

iliumsoft eWallet، شمار کلمه های عبوری که هر روز برای وب سایت ها و سیستم های کاری نیاز دارید، به علت تعداد بالای آنها می تواند گاها به منجر به فراموشی برخی از آنها شود. این نرم افزار ابزاری است که به شما در حافظت از رمزهای عبور خود کمک می کند تا با حفظ کلمات عبور خود آنها را امن نگاه دارید. این نرم افزار با رابط کاربری ساده سبب می شود تا در عین حفاظت از رمزهای عبور، آنها را در دسترس کاربران قرار دهد تا در مواقعی که به آنها نیاز دارند بتوانند به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند. این نرم افزار با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی (FIPS) از ابزارهای الکترونیکی، می تواند اطلاعات شخصی شما را از خطر از بین رفتن و یا فاش شدن رمزهای عبور محافظت کند. با استفاده از فن آوری SyncPro® به کار رفته در این نرم افزار کاربردی شما می توانید کیف پول خود را بین eWallet در iPhone، iPad، iPod touch یا دستگاه اندرویدی (خرید جداگانه) و رایانه ویندوز خود را از طریق Wi-Fi محلی یا محل های ذخیره ابری، همگام سازی نمایید.

iliumsoft.eWallet.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار iliumsoft eWallet v8.5.1.35856:

اطلاعات شما را به صورت امن ذخیره می کند سبب می شود تا هرگز رمز عبور را فراموش نکنید می توانید سریعا از داده های خود استفاده کنید

رابط کاربری ساده ای دارد

و …

مشخصات نرم افزار iliumsoft eWallet v8.5.1.35856:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : رمزگذارینوع فایل : EXE

iliumsoft eWallet v8.5.1.35856 - win

The number of passwords you need every day for websites and work systems can be impossible to remember. eWallet helps you protect yourself by keeping your passwords safe, but easy for you to access when you need them on a variety of devices.Using government-level (FIPS) 256-bit AES encryption, eWallet protects your personal information from falling into the wrong hands.eWallet remembers your passwords so you don't have to. Create strong passwords for online banking and more - stop choosing weak passwords just so you won't forget.

لینک دانلود