تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار IsMyLcdOK v3.23 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/01نسخه جدید IsMyLcdOK v3.23 اضافه شد.

IsMyLcdOK یک برنامه کوچک اما راه حل موثر است به راحتی برای پیکسل سوخته در LCD مانیتور را بررسی کنید. بسیاری از تولیدکنندگان دارای بالاترین استاندارد پیکسل مرده استاندارد صنعت هستند. IsMyLcdOK لازم نیست نصب شود و می تواند به راحتی از روی دسکتاپ اجرا شود. ابزارهای بررسی و تست مانیتور امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های بررسی و تست مانیتور افزوده می شود. نرم افزار IsMyLcdOK تمامی نیازهای شما را در امر بررسی و تست مانیتور برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار IsMyLcdOK می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای بررسی و تست مانیتور برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه بررسی و تست مانیتور کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار IsMyLcdOK را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir lcdOk center

ویژگی های نرم افزار IsMyLcdOK :– سادگی کار با نرم افزار– راه حلی موثر برای تشخیص سالم بودن صفحه مانیتور– بررسی پیکسل های معیوب مانیتور– تست نمایش رنگ در مانیتور– تست Graphics Stress-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی بررسی و تست مانیتور– نرم افزار کاربردی بررسی و تست مانیتور-انجام بررسی و تست مانیتور با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار IsMyLcdOK  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   IsMyLcdOKنوع نرم افزار :  ابزار بررسی و تست مانیتورنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

IsMyLcdOK

IsMyLcdOK v3.23

IsMyLcdOK is a small program but effective solution to easily check for dead/paralysed/stuck pixels on LCD monitors. Many manufacturer's provide the highest industry standard dead pixel policy. IsMyLcdOK does not have to be installed and can be executed easily from the desktop.

لینک دانلود